Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt hiszem 1 éves fiam bekakil...

Azt hiszem 1 éves fiam bekakilt mielőtt elaludt, szerintetek tisztába tegyem? Felkeltsem?

Figyelt kérdés

Olyan lelkiismeret furdalásom van, hogy nem vettem időben észre! A feneke jól be van krémezve, de hát akkor se kellemes kakis pelusban aludni! Többször szokott kelni éjszaka, úgyhogy most nagyon bízom benne hogy hamarosan felkel. Olyan egy óra körül szokott ébredni!

TI felkeltenétek a helyemben?


2010. jan. 30. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én felébreszteném tisztába tenni.
2010. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tisztába tenném.
2010. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kicserélném a pelusát.
2010. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen tedd tisztába szerintem.
2010. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal kislámpát, álmában is tisztába tudod tenni. Ohh mennyiszer csináltam ezt. Főleg amikor a nagynak hasmenése volt...
2010. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy cseréld ki, de mielőtt felkelted győződj meg róla valóban kaki e nem csak puki volt! 2 perc az egész, és már alszik is!
2010. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld ki szerintem.Ha óvatos és gyors vagy,lehet fölébredni se lesz ideje...a zseblámpa tényleg jó ötlet!
2010. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Most biztos le fogtok pontozni, de én nem ébreszteném fel. Mostanában nagyon rosszul alszik, örülök, ha végre elalszik. Úgyis többször kel éjjel, én az első ébredésnél tenném tisztába. Ha zavarja, úgyis hamar felébred. Biztos trehánynak gondoltok, de ze az én álláspontom.
2010. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na, túl is vagyunk rajta!

Köszi a tanácsokat!

Hát egy szaftosabb puki volt, de azért kicseréltem, hátha felcsípi a fenekét! Szerencsére szinte fel sem ébred!

Mégegyszer is köszönöm!

Békés éjszakát mindenkinek!

2010. jan. 30. 21:41
 10/10 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem, hogy nem gondollak trehánynak! Az én fiam is sokszor kel éjjel, és most is hosszú kínlódások után aludt el, szóval pont ezért tettem fel a kérdést, hogy más mit tenne a helyemben, mert én elsőre nem akartam felébreszteni! Így utólag viszont örülök neki hogy túl vagyunk rajta (főleg hogy fel sem ébredt), nyugodtabb a lelkiismeretem!
2010. jan. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!