Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5.5 hónapos baba már ne egyen...

5.5 hónapos baba már ne egyen éjszaka?

Figyelt kérdés
Több embertől azt hallom, hogy már nem kellene éjjel etetnem a kisfiamat. Tápszeres és egyszer eszik. Általában 7-8-9 órát egyhuzamban alszik előtte. Ti etetitek hasonló korú babátokat éjszaka?
2010. jan. 30. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan 6 hónapos és anyatejes, de eszik, nem éjszaka, inkább hajnalban, 8-kor vacsizik, és fél 5-5 között kel enni. Ha alszik 7-8 órát, akkor gyakorlatilag átalussza az éjszakát, amúgy meg ha kér enni, akkor nem tudsz mit csinálni, adnod kell:) Nagyon sok baba eszik éjjel, akár többször is, és még idősebbek is, a gyerekek nem egyformák. Egyik igényli, másik nem. Ha kér, adj neki, és ne hallgass másokra, csak a kicsire. Jó babázást!
2010. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvieleg fél éves kortól mondják, hogy át kell aludnia az éjjeleket. Én egy évesen szoktattam le lányom a ciciről.
2010. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
etettem,és baromira nem érdekelt ki mit szó.és sokáig majdnem 1 éves koráig,hajnalban olyan 5 körül kapott kis kaját,de már ezt is hagyta magától.próbáld ki,hogy nem rendes mennyiséget adsz neki,hanem kevesebbet,és először csak teát.
2010. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Enyém nem eszik (tápos),fél nyolc ,nyolc körül kap majd reggel hétkor keltem hétköznapokon, hétvégén meg mikor felébred (fél 9-9)akkor kap enni.

De gyereke válogatja ,meg attól is függ hogy mennyire eszik más ételeket már.

2010. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. A baba tudja, hogy mi a jó neki! A barátnőm (tápos) 8 körül etette a babát, amivel kb 4 ig aludt volna a kicsi, de ő 1-1,5 körül felébresztette, meg etette, és így 8-ig kibírta a kicsi. (Ő így szoktatta le az éjszakai etetésről. Nálunk (tejcis) a 2 hónapos babám 2 fele eszik és álltalábban azzal elvan 8-9 ig!
2010. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!