Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik színű...

Szerintetek melyik színű kocsit válasszam?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 30. 16:37
 1/10 A kérdező kommentje:
2010. jan. 30. 16:38
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem is pont ilyenem van, pirosban !
2010. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj de jó.Esetleg leírnád nekem a tapasztalataidat a kocsival kapcsolatban?Most készülök megvenni és érdekelne róla minden.Mennyire jó kocsi?Elfér benne a babád rendesen?Nem hideg télen?Bírják a kerekei?Mindenre kíváncsi lennék.
2010. jan. 30. 16:47
 4/10 anonim ***** válasza:
fiúnak vagy lánynak kellene? lány piros, fiú türkiz
2010. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha fiad van a kéket, ha lányod a pirosat.
2010. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én attól tettem függővé a színválasztást, hogy van egy kislányom, de szeretnénk még egy picit, ha fiú lesz, neki is jó legyen. Így én a pirosat választanám, mert jó kissrácnak és kiscsajnak egyaránt! Remélem segítettem!

4 hós baba anyukája

2010. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1 válaszoló vagyok!

Én meg vagyok vele elégedve, leszámítva a nem túl nagy kerekeit, amik beleakadnak a járda repedéseibe. A baba jól elfér benne, és elég meleg, szóval nem jut be a hideg. Sokáig kitart, elég jó minőségű. Csak hát ugye a kerekek... Mióta a nővérem is terhes lett, mindig mondom neki, hogy nagy kerekű kocsit vegyenek. :) Amúgy kisfiam van.:D Jó babázást kívánok Neked!! :)

2010. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a piros tetszik,pedig fiús anyuka vagyok...
2010. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
piros mindenképp
2010. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget.9 hós kisfiam van de nekem is a piros tetszik jobban.Ezt fogom választani azt hiszem.
2010. jan. 30. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!