Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apró piros pöttyök a babám...

Apró piros pöttyök a babám hasán, tokája alatt, mellkasán mitől lehetnek?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem őket észre, nem múlt el mára sem. Nem evett semmi újat, nem váltottam öblítőt. Kapok vény nélkül rá valamit szerintetek vagy inkább vigyem hétfőn dokihoz, és majd ő tudja mit írjon fel?

8 hónapos a pici.


2010. jan. 30. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább hétfőn a doki. Akár fertőzés tünete is lehet.
2010. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs melege?
2010. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom hány fok lehet idebenn. Kellemes idő van, zokni, rövid ujjú body és egy rugi van rajta.


Az jutott eszembe, hogy fagyasztott csirkemellett vettem neki, megfőztem és jégkockatartóba rakva lefagyazstottam, lehet attó? Mert eddig frisset vagy üvegest kapott.


Ja és, két napja masszírozgatom babaolajjal. Szerintetek?


Hétfőn mindenképp doki, csak zavar, nem tudom mit tegyek vele.

2010. jan. 30. 11:33
 4/12 A kérdező kommentje:

*lefagyasztottam

*attól

2010. jan. 30. 11:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet a babaolajat nem bírja a bőre. Nem hinném hogy a fagyasztott csirkemell ilyet csinálna!
2010. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem melegkiütés,de,hogy megnyugodj feltétlen mutasd meg orvosnak.
2010. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen olajat használsz? A csirkemell biztosan nem csinál ilyet..az olaj annál hamarabb.
2010. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Johnsons, zöld a kupakja.

Tegnapelőtt kentem be először teljesen a testét, meg tegnap.

Pedig már kezdtem örülni, mert ezen a két estén átaludta az éjszakát, gondoltam a masszírozástól. De inkább abbahagyom, meglátjuk holnapra szebb lesz-e.


Esetleg, ha behintőporozom, segíthet?

2010. jan. 30. 11:50
 9/12 anonim ***** válasza:
A Johnson's nagyon sok babánál okoz bőrpanaszokat, szóval nagy valószínűséggel itt is az a ludas!!! A legtöbb védőnő és gyerekorvos nem is ajánlja ezeknek a termékeknek a használatát! Az én lányon is csupa pött lett az első Johnson-os fürdetéstől..ez több, mint 10 éve volt, akkor még nem figyelmeztettek erre...
2010. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit a bőrére, ha van otthon kálcium injekció (esetleg vegyél a patikában, vény se kell hozzá), abból fél ampullányit itass meg a picivel vagy Fenistil csepp is jó..
2010. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!