Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Cedax...

Mi a véleményetek a Cedax baby antibiotikumról? Ezt kapta 14 hónapos babám.

Figyelt kérdés
Hörög és köhög szegénykém, csak van bennem egy kis aggodalom, mert először kap gyógyszert és ráadásul rögtön antibiotikummal kezdi:(
2010. jan. 30. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!mi is ezt kaptuk nem rég és nekünk segített!13hónapos kislány anyukája!Boldog Babázást!
2010. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok,1éves kora előtt egy, két héttel kapta és izlett neki,de ha doktórnő ezt írta fel,akkort nem történhet vele baj,ő csk tudja mi jó a babádnak azért írta ezt föl,úgy hogy nyugodj meg,minden rendben lessz!Szép napot nektek!
2010. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De jó neked hogy 14 hónapos korában kap először gyógyszert. Az én kisfiam is ezt szedi jelenleg, hörgő gyulladásra, és ő csak 4 hónapos. Észleltem némi javulást, de még nem az igazi, 5 napja szedi. Hétfőn megyünk vissza a dokihoz.

Jobbulást nektek.

2010. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!