Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel ilyen sokszor...

Miért kel fel ilyen sokszor éjjel 13 hónapos lányom?

Figyelt kérdés
Már kezedek nagyon kiborulni, hiszen gyakorlatilag egyedül nevelem a lányom, és se éjjelem, se nappalom! Minden rendben addig, amíg el nem kezdett egyedül járni. Ez kb 2-3 hete történt. Azóta minden éjjel legalább 4-5x felkel, iszik egy-két korty teát, és vissza is alszik. Előtte max ha 2x ébredt. Nem tudom mitől és meddig tart még ez az állapot. Nem hiszem, hogy éhes lenne, mert rendesen bevacsizik. Foga nem látszik, tehát ez sem. Azóta nappal is sokkal hisztisebb és akaratosabb, és mivel egyedül vagyok vele sokkal nehezbben tudom tolerálni már a fáradság miatt a dolgokat. Kérlek aki tud, adjon valami hasznos tanácsot!Köszi!
2010. jan. 29. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mozgásfejlődési ugrásnál előfordul, hogy megbolydulnak, ezért ez "normálisnak tekinthető", és el fog múlni. Addig is szerintem "beszéld meg vele" (vagyis mondd neki, még este, amikor nem teljesen álmos, és tud figyelni), hogy éjjel csak vizet kap, ha szomjas. Ugyanis rászokhat a teára, és akkor már amiatt is ébred...

Tarts ki!

2010. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fájhat a fog, amiért nem látod. Lehet a rágófogak jönnek, az fájt ilyenkor a fiamnak és többször felkelt éjjel, nappal meg sokat sirt, hisztis volt, nehezen kezelhető. Aztán mégis jött a fog, amit nem láttam.
2010. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rágófogak?!Hogy jönne már, eddig csak 2 foga van alul, kicsit durva lenne..
2010. jan. 30. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
attól még a többi jöhet igencsak:)
2010. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 15 hónapos és minden éjjel felkel vagy hatszor mióta él :), de én teljesen jól vagyok. Azt hiszem meg lehet szokni. Teát inkább nem adnék neki,mert lehet benne élénkítő,amitől nem tud aludni,hiába babatea vagy ilyesmi. Vizet,vagy cicit adjál,ha nincs tejed,tápszert. De bárki mondhat bármit,úgyis azt fogod tenni amit Te látsz jónak,hisz anyuka vagy.:) Én se tartom be senki tanácsát. A babám még rengeteget cicizik,van tejem hál istennek. Vele alszom a földön egy nagy matracon és amikor felébred,csak a szájába adom a cicimet és rögtön visszaalszik és az én szememből se megy ki az álom,mert nem kell fölkelnem.
2010. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!