Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszotok tíz hónapos...

Miket játszotok tíz hónapos babátokkal? Mondókáztok, énkeltek, meséltek?

Figyelt kérdés
Mikre tanítgatjátok őket? Testrészek, vagy ilyesmi?Miket esztek? (Leginkább a "házi kosztra" lennék kíváncsi, az enyém csak azt eszi meg.A mi főzelékeinkből, leveseinkből kotyvasztok neki, csak már kezdek kifogyni az ötletekből!!
2010. jan. 29. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én főzök neki.

Reggelire pép, délben főzelék hússal, tészta, délután gyümölcs.

Mellette még szopik 4x, 10,5 hónapos.

Szoktam neki mondani, mi hol van, mi mit csinál, bár mostanában pár napja, szerintem a töke (vagyis puncija) tele van a hülye kérdéseimmel, mert semmire nem válaszol, csak vigyorog:-))

Pedig tudja, hol a feje, pocija,hol a kuytus, cica, hogy csinál kutyus, cica. Pápázik, puszit dob, vagyis vcsak cuppant.

Jön,megy rámol, pakol, a nyomomban van.

Ha meghall valamilyen zenét, már rázza is a kis posiját.

Ha itthon van az iskolás bátyja, akkor megy utána, szereti az ő szobáját.

2010. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi zenét, cd-t hallgatunk sokat. Ezekre mindig ő is rázza magát, és frankón táncol, rugózik és mozgatja a csípőjét, hát haláli.

Mondókázni személyszerint nem szoktam, mert nem nagyon ismerek mondókákat, énekelni sokat szoktam, halandzsát meg rendes dalokat is.

Testrészek, színek, ezeket mindig elmondom, mikor valamilyen színű kockával vagy vmivel játszik.

Enni én főzök, már sokat eszik a miénkből is, húslevest imádja. Gyümölcsöt minden nap turmixolok neki, néha bele kekszet. Persze előfordul amikor üvegeset adok, az tarcsiban mindig van itthon.

Répa, karfiol, brokkoli, sütőtök, zeller, fehérrépa. nagyjából ezeket keverem-kavarom egymással, a zeller a kedvence, az mehet mindenbe. Emellé csirkemell, vagy marhahúst is evett már, marhahúslevesből, turmixolva. Almát vagy körtét szoktam még vízben megfőzni, és rá grízt, majd turmix. Gyümölcsös gríz tulajdonképpen, ezt is szereti. Rizst is szoktam soksor adni, rizs meg sütőtök az egyik kedvenc. Na most ennyi jutott eszembe. De egymással variálva a zöldségek azért elég sok kaját ki tudnak hozni.

2010. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!