Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csináltok 6 hónapos...

Miket csináltok 6 hónapos babátokkal? Mondókáztok, énekeltek neki?

Figyelt kérdés
Sajna 10percet nincs el egydül, millio játéka van, de nem köti le már egyik sem.
2009. nov. 22. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi itt egy csomó jó mondókát találtunk, az is le van írva, hogy hogyan kell játszani

[link]

nagyon szereti őket.

A babamasszázs is jó időtöltés, különösen, ha kezd nyűgöske lenni délután, arról itt találsz leírást

[link]

plusz házimunka közben viszem magammal a hordozóban, és mondom neki, hogy miket csinálok, szereti például nézni ahogy teregetek :)

2009. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a baba 3 hetes kora óta csináljuk a Deákné: Anya taníts engem könyvet. Nagyon jó kis dolgok vannak benne, már minden nap várja. Nem unalmas, minden napra más "feladat" van.


Játékokkal kapcsolatban 1 max 2 db legyen elől a többit pakold el. Kb 2-3 hetente cseréld le :D Ha emlékszik öröm látni ahogy felcsillan a szeme rá.


5 hós baba anyukája

2009. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a fenti linket használom, és az Anya taníts engem-et. :)


Ezen kívül mindenféle zenélő kütyü, egy-két plüss, teregetünk mi is, porszívózunk, levegőn vagyunk, és már lassan el is ment a nap.


Pl azt nagyon szereti, ha lefektetem a nagy ágyra és elkezdem gurítani az oldalán oda vissza és közben énekelem: "Süssünk, süssünk valamit, azt is megmondom, hogy mit, sodorva tekerve, túróval bélelve.." És közben "gyúrom" a kisfiam, mintha ő lenne a tészta. Na ezt imádja.


5,5 hónapos.

2009. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket:-)
2009. nov. 22. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!