Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy nap ez a mai számomra!...

Nagy nap ez a mai számomra! Ma lett 1. éves a pici lánykám! Vannak még olyan babák akik ma születtek?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan elröppent ez az 1 év(így visszanézve).Voltak gyönyörű pillanatok,de volt nagyon nehéz is.Sajnos sokat volt beteg a kislányom,egy párszor voltunk kórházban is.(ekcéma,hörgőszűkület).Hihetetlen,hogy ezalatt a pár hónap alatt ebből a picike lényből milyen formás emberke lett!Kívánok neki egy nagyon hosszú,egészségben gazdag,boldog életet!Minden ma született babának kívánok sok boldogságot,a mamáknak pedik sok erőt és jó babázást!Köszönöm,hogy elolvastátok!
2010. jan. 29. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Boldog szülinapot kívánok a kislányodnak! Az enyém meg pont ma indult el, nincs még 11 hónapos. Nekem az egyik volt osztálytársamnak tegnap, a másiknak meg holnap lesz egy éves a babája.
2010. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Boldog születés napot!:)

Nekem is nagy nap a mai,bár nem szülinap miatt.Hanem nekem is ma indult el a fiam:),10,5 hónapos.Olyan boldog vagyok,kis cuki:)!

2010. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok minden kisbabának és a szüleinek is! Gondolom a babák nemcsak a tieitek,hanem az apukájáé is ?
2010. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves anyukák! Legyetek nagyon boldogok a gyermekeitekkel! Nem számít semmi csak a gyerek!!!!
2010. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot és nagyon jó egészséget a kislányodnak! 13 hónapos kislány anyukája
2010. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jókívánságokat!

Gratulálok azoknak az anyukáknak akiknek elindult a babája!Az én kicsim még nem megy,de igazából nincs lemaradva semmiről.

2010. jan. 30. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!