Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is társaságkedvelő...

Más babája is társaságkedvelő (7 hós)?

Figyelt kérdés

Észrevettük, hogy a babánk irtó jól érzi magát, ha sokan vannak körülötte. Minél többen, ő annál vidámabb :)

Arra lennék kíváncsi, hogy ez már egyéni jellemvonás -e, vagy kb. ilyen idős korában mindegyik baba örül a társaságnak?


2010. jan. 29. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen személyiség:-) és nem múlik el.... az én kisfiam is ilyen. 7 hetes kora óta viszem mindenfelé, baba-mama jóga, torna, zenebölcsi, babaklub...az a lényeg h legyen nyüzsi, felfedeznivaló...már mondtam is, h bárcsak mindennap min. 5 idegen ember jönne hozzánk, akkor nem lenne semmi gondom, olyan jól elszórakozna...nagyon szereti az embereket és mosolygós bartáságos baba...most már majdnem 11 hós és nem változott...nagyon szerencsések vagyunk, hogy ilyen napsugár típusú babáink vannak:-)
2010. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én Kincsem 8 hónapos, de már régóta megfigyeltük Nála, hogy nagyon szeret társaságban lenni:)
2010. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Napsugár típusú baba... Nagyon aranyos kifejezés :)

Már hárman vagyunk :)

2010. jan. 29. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi kislányunk is imádja, ha sokan vannak körülötte! Minél többen, annál jobban érzi magát, és produkálja is magát!
2010. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 10,5 hónapos, mindenhol mindekire vigyorog, puszit dob, kiabál, vagyis produkálja magát.

Nem az anyjára ütött:-)))

A fiam is ilyen volt kicsinek, most 10 évesen is, közvetlen, barátkozó.

De pl 4-5 hónaposan még mind a ketten szinte féltek, sírva fakdatak mindenkitől.

2010. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!