Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babatok melyik...

Másfél éves babatok melyik rajzfilmeket szereti nézni? Nem a duma érdekel h nem kell ekkora gyereknek tv zni . Hanem amit kérdeztem.

Figyelt kérdés
Koszi.
2010. jan. 29. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kicsim a süsüt nagyon szereti:) meg végül is mindent amiben van egy kis zene:)Imád rá táncolni:)
2010. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindegyik mesének az elejét és a végét, amikor a zene megy. Arra riszál.

Délutánonként az Elmo világa leköti. Én meg tépem a hajam a vinnyogásoktól :)

2010. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Szezám utcák (Elmo világa, Játsz velünk a szezám utcában) és a Kisvakond tutira bejönnek.
2010. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bebe tv. Próbálkoztunk mással, némó, vuk, mekk elek,kalán néni, de ezekből kb 5 percet néz és annyi, viszont a bebe "mesék" nagyon mennek.
2010. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lányom 1 éves, a szezám utcát imádja, nagyokat rötyög rajta. Szereti még a csudalényeket (tv2), nézi a dóra a felfedezőt is.
2010. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kicsim 20 hónapos,fiú,és 1-2 hónapja nézi.A Thomas,a gőzmozdonyt és a Bob,a mestert.Más nem igazán érdekli
2010. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elmo,Szezám utca,Teletubbyk.
2010. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én picim most lesz 23-hónapos és Kisvakondot szereti nagyon.
2010. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!