Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az elemes...

Mi a véleményetek az elemes orrszívóról? Megéri az árát? S jó a teljesítménye?

Figyelt kérdés

Babám már visítva ordít a porszívó orrszívótól....a szívem szakad meg...de muszáj kiszívni.s mivel sír újra tele a nózija,s kezdhetem előről.

tanácstalan vagyok.

ezért gondoltam megveszem.


2010. jan. 29. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én elemest használok, a porszivós lehet hatékonyabb, de azt még nem próbáltam. Egyébként nincs vele semmi bajom, kiszivja a cuccert a nóziból, igaz ennek is van hangja, de nem vészes. Többféle dallamot is játszik, bár ezt nem nagyon értékeli a lányom, azért nálunk is van ilyenkor ellenkezés, sirás. Arra kell figyelni, hogy ne legyen benne merülő elem, mert akkor ugye veszit a hatékonyságából.
2010. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is megkérdeztem itt ugyanezt kb. 1 hónapja, szinte mindenki lebeszélt róla, így nem vettem...
2010. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vok, hát nem tudom, én meg vagyok vele elégedve.
2010. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyel!Nagyon draga es nem is sziv olyan jol, nem azt mondom hogy abszolut nem sziv, de en nem voltam megelegedve vele, legalabbis amikor kicsikem meghult akkor porszivost kellett vegyunk, mert ezzel nem boldogultunk!
2010. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én idegenkedtem a porszívóstól, így elektromosat vettem... hosszú percekig kínoztam a fiam vele. Aztán egy barátnőm tanácsára kipróbáltam a porszívósat - egy pillanat alatt kijött a trutyi. Szóval én nem vennék, ha most kellene döntenem.
2010. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is porszívósat használok.

Kaptunk kölcsön egy elektromosat, mert már én is nagyon sajnáltam szegényt.

Sajnos ugyanúgy ordított ettől is, és nem is szívta ki.

2010. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm-úgy döntöttem maradunk a porszívósnál.már szegény törölgetni sem engedi,így gondolom bármivel közelítenék felé-akár elemes akár porszívós ,akkor is sírna.

annyira sajnálom szegénykém..

2010. jan. 29. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!