Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekünk nem vált be a zöd...

Csak nekünk nem vált be a zöd tescós pelus? Szerintem egy forintot nem ér.

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon szeretjük.

Mi a baj vele?

2010. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szeretjük,bár most ebből az akciós szériából valahonnan jön a zselé.

A kislányom popsija minden pelenkázáskor tele van zselédarabokkal.

2010. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hogy egy forintot sem ér, az erős túlzás:) Nem a legjobb, kár tagadni, de nekünk nappalra elmegy, nem egy pampers minőség.
2010. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

16:09 nagyon beletalált. Talán azért rossz nekünk, mert eddig Pampers volt csak:D

Nekünk egy pisi után már büdös, szerintem elég kemény vagyis olyan bugyuta az egész és csomósodik a belseje.

2010. jan. 29. 16:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk semmi gondja sincs.

Semmi zselét nem láttam még, olyan finom puha, mi is használtunk Pamperset, de ez nekem sokkal jobban bejött.

Kinyitni is szeretem, olyan selymes. Lehet, h a tietek selejtes? Annyi pisit elbír, h nem tudtam tisztába tenni a gyereket, tegnap négykor, csak 5-kor, olyan nehéz volt, mint maga a gyerek(kis túlzással:), és nem ázott át, kaki sem folyik ki, pedig pont fogzik.

A pampersel is előfordult ennyi pisi, és az a teljes felületén kívülről volt már nedves, de ez nem.

Én 4 kartonnal vettem, egy darabig elég lesz:)

De ha úgy gondoljátok, szívesen átveszem a tieteket.

2010. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Első 16,09-es

Érdekes,én a Pampers pelusban érzem mindig kakisnak,valahogy olyan érdekes szaga van.

2010. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
mi is pampers-esek vagyunk. kipróbáltuk egyszer a tesco pelenkát is, de tiszta zselés volt a popó, állandóan, és jól be is pirosodott. Tehát olcsó pelenka- drága popikrém, vagy drágább pelenka és olcsóbb popikrém... szóval pénzben mindenhol ugyanott vagyok. Így maradtunk a pampersnél és nem kell sudocream, meg neogranormon.... és a popóka is szép+a gyerek sem szenved.
2010. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
16.09es vagyok, én egyedül a vastagságával nem vagyok valahol megelégedve, egyébként még nem folyt ki belőle semmi.
2010. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak annyi a gondom vele,hogy nagyon vastag.Amúgy teljesen jó,a zselével sem volt eddig gond,szerintem csak rossz csomagot fogtunk ki.Én maradok ennél,az éjszakát is kibírja,teljesen jó.Ha olyan vékony lenne mint a Pampers,akkor már tökéletes lenne.
2010. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban szerettem a régi lilát. Az a bajom csak vele, hogy elég merev, és mivel nincs gumírozás a derék részen, kidörzsöli a fiam pocakját, pedig emiatt direkt lazábbra hagyom. Általában én is nappalra adom rá otthon. A pamperset és a liberőt szeretem jobban, de azt éjszakára, vagy utazáshoz, vagy orvoshoz vitelkor adom rá.
2010. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!