Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neveli itt valaki egyedül a...

Neveli itt valaki egyedül a babáját? Mennyi ideje? Mekkora baba? És mi lett apával? És hány gyerekt nevelsz egyedül?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes kora óta egyedül nevelem a gyermekemet. Az apa hazament az "anyukájához":) Most tölti a 19. életévét a babám:) Semmit nem bánok, boldogok vagyunk.
2010. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, én az 5. hónaptól neveltem egyedül a gyerekemet, de csak átmenetileg, 14 hónapos koráig. Apát belekeverték kedves "barátai" vmibe, előzetesben tartották addig.
2010. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én két hónapos korától nevelem egyedül,apukája beijedt a felelősségtől és hogy nem ő áll a középpontban.Amúgy van már két nagyobb gyermekem is az előző házasságomból,így hárman vannak.Sikerült jól beleválasztanom másodjára is.Most két éves a fiam.
2010. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4 hós terhesen hagyott el az apuka egy másik nőért. Én elköltöztem, kettesben élek a lányommal, aki nemsokára 1 éves lesz. Hogy apával mi van? Majdnem naponta jön megnézni a lányát munka előtt vagy után, kicsit le van fogyva, megviselt lett ahogy látom. De engem ez nem igazán hat meg:)
2010. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!14.39-es nem vagy egyedül!Pedig azt mondják,hogy egy ló egy gödörbe......Első apukának(2 gyerek)mióta tartós kapcsolata van,nem érdekli a gyerekei sorsa.Havi 30 perc.A kicsit meg nem vállalta az apja.
2010. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gYŰLÜNK-GYŰLÜNK... :) Nekem 4 hós a lányom most, és van egy 6 éves lányom is. Az első mástól, aki életében 1x(!!!) látta a lányát. Majd lett egy új kapcsolatom, 4 éve vagyunk együtt, 4 hós a baba, de én lelépek. Csal. Szerintem ezt nem kell agyon magyarázni.
2010. jan. 29. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! 39 hetes terhes vagyok,és apuka még csak nem is tud róla...A Fiatalúr elég későn mutatta meg magát,még az 5. hónap elején is menstruáltam,szóval,mire kiderült,hogy babát várok,apuka már legalább 2,5 hónapja külföldön volt...Azóta sem tudom felvenni vele a kapcsolatot,és bár úgy volt,hogy ünnepekre hazajön,én nem tudok semmit arról,hogy itthon járt volna...Pedig amikor kiment,nem szakítottunk!!!!Már nem bánt egyáltalán,csak nem tudom,mit fogok mondani a kisfiamnak,ha egyszer kérdezi...Szerencsém van,mert apukám fogta magát és felforgatta az egész életét és a világot,kivettünk együtt egy albérletet,ahová ő épített galériát,kifestette a lakást,ha tud több helyen dolgozik,és még sorolhatnám...Ha úgy vesszük,jobban jártam,mintha férjhez mentem volna :) Nagyon szerencsés vagyok!!!! Te is egyedül maradtál?Mi történt?
2010. febr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Én nekem van egy 6 éves lányom, és egy 4 hós. Szilvezsterkor derült ki, h apuka csal már 3,5 éve. És azóta is.Mivel ez az ő lakása, hiába de én mehgyek. Na ezen vagyok, lakás szerzésen most. Azóta tűrjük egymást. Ennyi. kb még vagy 2-3 hónap mire eltudnék kerülni innen. És egy szemernyit sem szégyelli magát apuka, sőt még nagyobb a szája is... de a gyereket imádja nagyon.... ennyi. :( 2 gyerekkel egyedül a világban
2010. febr. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!