Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi megy itt mostanában? Mást...

Mi megy itt mostanában? Mást is idegesít? Az anyukáknak nemössze kellene inkább fognia?

Figyelt kérdés

Kérdez valamit a kérdező, mondjuk altatási problémával kapcsolatban. Reakció: "lusta vagy felkelni hozzá!" Vagy mondjuk nem-e lesz ettől attól baja a picinek. Reakció: "persze, védd ettől is, aztán majd jól a nyakadra nő" vagy "hogy lehet valaki ilyen felelőtlen? Minek az ilyennek gyerek?"

lényeg miért van itt ez a marakodás mostanában? Segítségért jönnek ide az emberek, erre mindenki csak kioktatja a másikat és tele van gyűlölködéssel, rosszindulattal a válaszolók nagy része. Megszólják a helyesírást, a fogalmazást, magát a kérdést, a kérdezőt, a válaszolókat...Na meg pontozgatnak lefelé, káromkodnak kipontozva, stb.

Az ilyen minek ír ide? Mást is zavar ez a rosszindulat?


2010. jan. 29. 11:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
egyszer tettem fel egy kérdést popsikendővel kapcsolatban. (x-et vagy y-t használjuk inkább? )Érkeztek a válaszok, és aztán egy olyan is, hogy vigyázzak az ilyen kérdésekkel, mert egyes anyukák egymásnak esnek ilyenkor:) neki is volt egy hasonló, és kiszedték, mert vitakör lett belőle....
2010. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is észrevettem, hogy januárban sokan durva stílusban kezdtek válaszolni. Rosszul esett nekem is, pedig én nem is kérdeztem.Pedig már gondolkodtam, hogy mi történt ezzel a topiccal, úgy elvadult..én nagyon szerettem,rengeteg hasznos olvasnivalóval, tanáccsal találkoztam de lehet, hogy nem jövök ide többet mert ezek a válaszok megrémítenek.
2010. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!