Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi megy itt mostanában? Mást...

Mi megy itt mostanában? Mást is idegesít? Az anyukáknak nemössze kellene inkább fognia?

Figyelt kérdés

Kérdez valamit a kérdező, mondjuk altatási problémával kapcsolatban. Reakció: "lusta vagy felkelni hozzá!" Vagy mondjuk nem-e lesz ettől attól baja a picinek. Reakció: "persze, védd ettől is, aztán majd jól a nyakadra nő" vagy "hogy lehet valaki ilyen felelőtlen? Minek az ilyennek gyerek?"

lényeg miért van itt ez a marakodás mostanában? Segítségért jönnek ide az emberek, erre mindenki csak kioktatja a másikat és tele van gyűlölködéssel, rosszindulattal a válaszolók nagy része. Megszólják a helyesírást, a fogalmazást, magát a kérdést, a kérdezőt, a válaszolókat...Na meg pontozgatnak lefelé, káromkodnak kipontozva, stb.

Az ilyen minek ír ide? Mást is zavar ez a rosszindulat?


2010. jan. 29. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
á, hát ez már régi nóta.... de én úgy vagyok vele, hogy egy szint alá már nem megyek. Egymás osztása, meg a "te egy buta anya vagy, mert én így csinálom" ilyen gyenguska szint már nekem.
2010. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én már csak olvasgatni járok ide...pontosan emiatt. Ha kérdésem van, inkább átlapozom a régebbi hasonló kérdéseket és ha nem találok választ, csak akkor kérdezek.

De ilyen a világ. Sajnos nagyon sokan úgy gondolják, hogy körülöttük forog a világ. Ezt el kell fogadni és lenyelni, mert mást úgysem lehet tenni.

2010. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is pont ezen gondolkodtam a minap.

Teljesen igazad van!

Azt nem értem amikor nem a kérdésre adnak választ,pl.:én egyszer megkérdeztem mivel mossam ki először a baba ruháit és rögtön az anyagi helyzetem lett a téma hogy milyen jól állhatok ha nekem ez a legnagyobb gondom a világon...!

Sajnos sok a rosszindulatú és megkeseredett ember...!

2010. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, engem is zavar, kezdetben még szóvátettem, ma már túllépek rajta.

Lehet, hogy ez csak véletlen, de én mindig hó végén tapasztalom, hogy ingerültebbek az anyukák, gondolom hó végén (ahogyan sajnos néha nálunk is) gondot okoznak dolgok megvásárlása, kicsit pesszimistább mindenki, a legapróbb beszólásra is ugranak. Ez van, túl kell rajta lépni és nem foglalkozni velük.

2010. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, van itt néhány anyuka, akik elég rossz stilusban válaszolnak a kérdésekre. Én annak tudom be ezeket, hogy kielégületlenek, és itt élik ki magukat:)
2010. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

megoldódna, ha nem névtelen lenne az oldal.

azért járnak ide sokan, mert "pörög", nagyon gyorsan nyílnak az új témák, egyik fórum sem ilyen, még a hoxa sem. szerintem mindenki szívesebben használna egy ugyanilyen pörgős fórumot, névvel. ott is lenne "anyázás", de nem ilyen szinten. csak ez oldaná meg.

2010. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok válaszoló olyan válaszokat ír, ami a maga életében sincs meg, de tudja hogy ez lenne a helyes, és azt akarja sugallni hogy ő milyen profi szülő!

Én egyszer kérdeztem az anyatej elapasztásról!Erre olyan válaszokat kaptam hogy a végét már el sem olvastam!Szó szerint leugattak hogy miért büntetem a gyerekemet azzal hogy elveszem az anyatejet tőle, stb, meg hogy ezzel ártok a gyerekemnek!csak azt felejtették elolvasni a kérdésem végén hogy a lányom akkor már 2.5 éves volt!Nem is kellett neki a cici, csak tejem folyt világnak!


Szóval szerintem itt élik sokan ki a a parancsolhatok nyugodtan, beszólhatok nyugodtan érzésüket!

2010. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igaz!

Névvel is mindenki ilyen "bátor" lenne?!

2010. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy sokan egyetértenek velem.

A tejelapasztós kérdésre emlékszem, hát ott is volt okoskodás! :S

Biztos névvel is keménykedne itt egy-egy szuperszülő, de tuti kevesebb lenne az ilyen.

Még jó, hogy mikor elkezd a válaszoló írni ott van fent, hogy NE MENJ BELE FELESLEGES VITÁKBA!

Erre van akit ez éltet itt!

2010. jan. 29. 12:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek. Nekem az egyik kérdésemre az autós ülésekkel kapcsolatban 2 anyuka elkezdett vitetkozni, hogy kinek van jobb és drágább ülése. Mikor ezt szóvá tettem azt írta, hogy nehogy már csak az én kérdésemre lehessen válaszolni ezen az oldalon.

Amikor megláttam hogy 38 válasz érkezett, azt hittem ,hogy mindenki nekem írt, erre kiderült, hogy ebből 20 a vitatkozók válasza egymásnak.

2010. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!