Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácstalan vagyok, vigyem...

Tanácstalan vagyok, vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

8 hónapos a lányom. Pár napja náthás (de nem vészes), de láz/hőemelkedés nincs. Tegnap berekedt, eddig nem köhögött egyáltalán, a délelőtti alvásából viszont köhögve ébredt fel. Azóta semmi köhögés megint, még csak nem is krákog.

A kedve jó, eszik-iszik rendesen, nem látszik torokfájósnak sem.

Elvigyem orvoshoz? Vagy várjunk, amíg tényleg elkezd köhögni?

Most beteg először. ráadásul első baba, így aztán tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek?

Előre is köszi a válaszokat.


2010. jan. 29. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Felesleges, úgysem adna gyógyszert (szerencsére). Ha belázasodna vagy tényleg elkezd erősen köhögni vagy taknyosodni akkor érdemes megnézetni de ha jó a kedve is és eszik, iszik rendesen nem tud az orvos sem mit csinálni vele. El fog múlni szerintem csak egy kis "paraszti" megfázás lehet. :p
2010. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is afelé hajlok, hogy ne vigyem, mert feleslegesen nem akarom gyógyszerrel tömni a gyereket. Kapja a C-vitamint, kamillateát, párologtatok a szobában.

Csak azért jó a tapasztaltabb anyukákat is hallani róla.:)

2010. jan. 29. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem vidd el!én pont ma voltam kisfiammal,mert tegnap kezdte a köhécselést,szintén ébredés után,s folyik az orra! nem akartam elvinni,de mivel hétvége jön,s még ma is csinálta-s még közel is volt doki néni,elvittem!

Azt mondta nagyon jól tettem hogy elvittem,mert eléggé piros a torka--így sajna kap gyógyszert is!

És ő is szépen eszik,iszik,játszik!!!!

csak saját tapasztalat miatt mondom ezt-hogy vidd el.Én sem akartam...de jól tettem.

2010. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!