Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Arcpirosság fogtól, vagy...

Arcpirosság fogtól, vagy ételallergia? Mi lehet? Totál tanácstalan vagyok, hogy vigyem orvoshoz, vagy?

Figyelt kérdés
Pár napja olyan az arca,mint amikor melege van és kipirul.De nincs neki,és folyamatosan ilyen.Most jön egy foga,attól lehet ilyen?Vagy kajától?Hogy különböztethető meg?Melyikkel mi a teendő?Elvinném orvoshoz,de félek,hogy ebben a betegségekkel teli időszakban összeszed valamit a váróban. :S Ja és szerintem mintha kissé szárazabb is lenne ott a bőre...
2011. febr. 1. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges emiatt dokihoz vinni. Ha ételallergiája lenne, akkor az az etetést követően jönne ki és nem arcpirossággal, hanem csalánkiütéses lenne. Ha jön a foga, akkor amiatt van, ugyanis nyáladzik és az kiszárítja, kicsípi neki az arcát. Vegyél dm-es baba arckrémet, vagy ha van otthon A vitaminos testápoló azzal kenegesd naponta többször.
2011. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Félre ne érts,nem kötözködök,és köszi,hogy segíteni szeretnél,de ez már a 6.foga,szóval tudom milyen az,ha a nyáltól olyan :) az álla szokott olyan lenni ilyenkor és ez nem olyan. Ez inkább olyasmi kinézetű,mint amikor lázas a baba és kis piros pozsgás lesz az arca,csak még szárazabb is ott a bőr. Ilyen is lehet a fogtól?
2011. febr. 1. 10:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogtól lehet. Nekünk 7 hós korában lett először ilyen az arca, mint amit te is leírtál. És akkor kezdtek el jönni az első fogak. Aztán úgy eltűnt, és időszakosan néha visszatért, most megint olyan, és most jönnek a felsők. Kenegetem krémmel. Ne aggódj, nincs semmi baja.
2011. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy attől,hogy napközben is -5 fok van!És kicsípte a hideg!!!Bephanten kenőcs!
2011. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Sudocremmel kentem eddig,de akkor kenem tov. és várjuk ,hogy elmúljon.. :(
2011. febr. 1. 10:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.A sudocrem száraít,vigyázz vele!Inkább bephanten.
2011. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiamnak is pont ilyen az arca. A doki mondta, hogy a hideg nagyon kiszárítja a bőrét, plusz nyálzik, cumizik, szóval minden együtt van. Nekem a séta előtt és az esti fürdés után a gyógyszertári mosdókrémet ajánlotta a doki, hogy jó vastagon kenjem az arcára, és az sem baj, ha picit a szájába kerül. Üdv.
2011. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szárít.bocsi
2011. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget és a jótanácsokat!Megfogadom.
2011. febr. 1. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!