Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tápszert ajánlanátok?

Melyik tápszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
8 hós a fiam, eddig Nestlé BEBA-t ittunk, nincs vele gond, szereti, de lehet váltanék valami olcsóbbra. Nektek melyik vállt be? Elég nagy étkű, nem tudom tápértékben van e különbség köztük.
2010. jan. 29. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, mi is ezt a tápszert használtuk. Viszont kipróbáltam mást is, mert volt hogy hiányzott a gyógyszertárból. A többi nem jött be a fiamnak. Illetve 8 hónaposan már csak 2x-3x kapott tápszert, nálatok hányszor eszik még?
2010. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a dm-ben vettem a sajátmárkás tápszert, és nagyon jól bevállt! Eddig ez volt a legolcsóbb, bár mi kb. fél éve használtuk, most nem tudom, mennyibe kerül.
2010. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a Humana 1-est esszük, ez 820Ft-ba kerül és 900g-os. Nagyon jól bevált.
2010. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mildibét eszik a kislányom, ő is elég nagyétkű, de nem szokott elégedetlenkedni, annyit adok neki, amennyit a tápszer dobozán ajánlanak, és jól szokott lakni. Olcsóbb a Bebánál, (azt is ette egy időben), és kevesebb elég belőle.
2010. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát mi is azt esszük, a fiam szereti, de havi 12-14000 ft-ba kerül.... mi ha-sat eszünk. én váltani nem merek, de elkezdtem hozzátáplálni, 4,5 hós és ma már ebédre csak barackot kap. talán így olcsóbb lesz, én sokmindent elraktam a fagyasztóba. majd ha nagyobb lesz, akkor váltok, egyenlőre még nem merek.
2010. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Babám napi 2x kap még tápszert, reggel és este 240 ml körül.

2010. jan. 29. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!