Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszergondok 1 éves babánál....

Tápszergondok 1 éves babánál. Másnál is volt ilyen? Ajánlanátok másfajta tápszert?

Figyelt kérdés

13 hónapos a kislányom, 1 éves koráig Beba HA Start tápszert ivott (ezt irta fel a doktornő, ő meg szerette). Kb 4-5 hete sokszor felébredt este, és azt javasolta a doktornő hogy ő már egy éves kor után úgyse írhatja fel a Start tápszert, úgyhogy lehet adni neki a Dm-ben is kapható tápszert.

Én vettem Beba PRO3-at, de a kislányom nagyon keveset akar ebből is (a váltásnál a HA-ból is) inni. Este és reggel kap csak tápszert.

Váltsak egy másikra? A ti babátoknak melyik vált be?


2011. jan. 31. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ideje áttérni a tejre. Lassan szoktasd át. Az esti vacsi után jobban fog neki esni egy finom kakaó. :)
2011. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi 'milupások' vagyunk, Pepti 1-el kezdtük, a fiam most lesz 14 hónapos, reggel-este junior italból iszik 230 ml-t.

Próbáltam Mildibét és dm-est is, de a fiamnak egyértelműen a milumil a kedvence. Ráadásul azokban nincs immunerősítő, csak a vitaminok.

2011. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia


Nem biztos, hogy jol ertem...

Egyszer mar valtottatok HA-rol simara es akkor is keveset akart inni meg most is , hogy masikra valtottatok?

Lehet meg szoknia kell az izet.

En sem adok tejet a lanyonak es meg jo ideig nem is fogok.

2011. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

egy éves koráig csak HA-t kapott, most nemrég váltottunk a PRO3-ra. Bocsánat ha félreérthetően irtam.


Tejet már adtam neki, de a kakaóval és az esti tejjel még várnék egy kicsit.

köszönöm az eddigi válaszokat

2011. jan. 31. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Hipp
2011. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Milupa Junior jött be és 1 évesen még nem adtam neki kakaót, mert feleslegesnek tartom a tej ízesítését, ha megissza magában is.
2011. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én fiam "mindentmegeszek" típus, de ő is korábban bebát ivott, de az ára elég horror, hogy 14 hónaposan napi fél literjével (reggel este) egy doboz egy hétig legyen elég. Ezért kipróbáltuk a Hipp-et, ez még vaníliás is, még szerintem is finom. Akciós volt a brendonba, ott vásároltunk be belőle 900 ft/3*300 g. Most dm-es babylove-ot vettem, majd kíváncsi leszek, hogy ezt issza e, mert ez 1100 ft/500 g. Még ő sem iszik tejet, mert február végén megyünk gastrora.
2011. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nézegettem a neten a tápszer árakat.

Hipp 3 Plus vaniliás: 300 gramm 1100 Ft

A brendonban tényleg nagyon jó áron volt.

2011. febr. 1. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!