Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran jártok a...

Milyen gyakran jártok a babáitokkal tanácsadásra ill. súlymérésre?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a gyerkőc?
2010. jan. 28. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi egyszer sem voltunk. Megbeszéltem a dokival, hogy ő járjon hozzánk havonta, akkor megnézi, megmérjük. A védőnő is kétszer már volt. Most 3,5 hónapos a baba.

Hozzátartozik, van egy két éves nővére, szóval olyan nagyon újdonságot nem tudnának mondani tanácsadáson.

2010. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az enyém 10 hónapos. van mérlegem, internetem, nem járok tanácsadásra. a védőnő 2x volt itt, csak benézett, hogy minden rendben van-e. a dokihoz eloirásszeruen viszem. de fél éves kora ota ott se voltunk, legkozelebb majd 1 evesen kell vinni.
2010. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lányom most lesz 1 éves, eddig havonta mentünk, de szerintem 1 éves kortól már nem fogunk menni minden hónapban.
2010. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

6 hónapos koráig havonta, aztán 2 havonta. 1 éves kora óta 2 hetente kell vinnem, mert gond volt a súlyával. Most 16 hónapos, és ma voltunk, most úgy néz ki, minden rendben. Ha nincs gond, akkor majd csak 1,5 évesen viszem legközelebb, de hetente kell itthon mérnem.

2010. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! 1 hetes koráig minden nap jött a védőnő. Utána 1 éves koráig havonta 1* jött, ill. mi is mentünk a doktornőhöz+védőnőhöz( 1 helyen vannak). 1 éves korától kezdve pedig néha felugrik a védőnő, dokihoz pedig szurira járunk. Ha kérdésem van felhívom a védőnőt. 15 hónapos nagylány.
2010. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Havonta járunk, 7 hónapos múlt, de a védőnőnk teljesen laza, szóval tényleg csak tanácsot ad, a mérést is csak javasolja, hogy mehetünk ha szeretnénk. A doktornő már nem ennyire, ő havonta hív.
2010. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 havonta járunk, és közte jön 2 havonta a védőnő. 8 hós lesz a fiam, ilyenkor megbeszéljük a hozzátáplálás aktuális dolgait, és hasonlók. Az orvos meg két havonta mérlegeli, méri, esetleg oltás és hasonlók. Az első hónapban hetente jöttek.
2010. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 éves korig havonta kell menni a dokihoz tanácsadásra, utána még nem tom.:-) A védőnő is azt mondta, hogy havonta fog járni, ehhez képest kb 3 havonta jött. Most 11 hós a babám.
2010. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
havont 1x és + egyszer jön védőnő is 10 hós múlt
2010. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dokihoz havonta jártunk 1 éves koráig, aztán ritkábban szerettem volna, de nálunk is gond volt a súlyával így maradt a havi látogatás. De mivel még mindig pocsékul hízik és kicsi a súlya, de amúgy

semmi baja így azt mondtam,hogy már csak oltásra viszem és a doki rábólintott. Védőnő nálunk lazán veszi a dolgokat, mert eü fősulim van, tudja, hogy képben vagyok így néha benéz, kérdezek egy-két dolgot és már megy is. Ennek ellenére bármikor fordulhatnék hozzá.

2010. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!