Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell a felbontott...

Miért kell a felbontott tejpépet 2 héten belül felhasználni? Mi baja lesz utána?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nestlé-t veszek, arra az van írva, hogy felbontás után 3-4 hétig használható fel. Nem szokott ennyi idő alatt elfogyni, mert csak néha adok a lányomnak, mikor kifogyok a vacsora ötletekből. A múlkor 6 hetes volt a felbontott zacsi. Semmi baja nem volt, mikor elkészült ,isteni illata volt.


Én a tejépre és a tápszeres dobozra is rá szoktam írni a felbontás napját (meg a gyógyszeres üvegekre is).

2010. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem hinnéd el, de megromlik
2010. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a tűzhely mellett tárolod, ahol pára van és dögmeleg, és a zacsi nincs rendesen lecsukva, akkor igen, megromlik. Én a kamrában tartom jól lezárva. Semmi baja.
2010. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Adtam neki egyszer belőle kb 1 hónapja, de kiköpte. Most újra próbálkoznék.

Le volt zárva rendesen, állagra semmi változás nincs.


Köszi a válaszokat!

2010. jan. 28. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Javaslat: Szagold meg, készítsd el, és kóstold meg. Ha úgy ítéled meg, hogy oké, akkor nyugodtan odaadhatod. (én így csinálom) Persze nem lépem túl hetekkel a lejárt szavatosságot, de 3 hét után nem is dobom ki, az tuti.
2010. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baja,nyugodtan adhatod neki,viszont ennél nincs megszabva nagyon a viz mennyisége,ugy mint a tápszernél,én ugy vezettem be a fiamnak,h elöször több vizet tettem hozzá,h higabb legyen,és utána fokozatosan csináltam neki sürübre csak,szerintem majd próbáld meg neki elöször igy adni!De az is lehet,h az ize nem tetszik neki,bár nemtudom milyen izüt próbáltál neki adni!Remélem tudtam neked segiteni!
2010. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi baja nem lesz, mi is tovább esszük, mint ami rá van írva.

Elméletileg amit előttem is írta, ha víz éri összecsomósodik, és ezért nem használható, de ha lezárva tárolod nem romlik meg.

2010. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!