Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselkedi a babátok az...

Hogy viselkedi a babátok az orvosnál? Milyen idős?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam nem fél a doktornénitől,bácsitól!Ha vizsgálja ga szurit kap nem sír!vigyorog neki!ha mondom neki hogy indulunk doktornénihez akkor elviseli az öltözést is!Mitől van ez?nem azért mert azt akarom hogy féljen tőlük csak más babák,gyerekek sírnak az orvosnál!(tapasztalat:láttam)Azért lehet mert most egy éves és eddig kb 10 szer voltunk orvosnál?hálistennek
2010. jan. 28. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én babám csak akkor sír, amikor beadják neki a szurit, gondolom fáj neki, de aztán hamar megnyugszik, se előtte se utána nem sír, nem hisztizik, jól érzi magát. Barátnőm kisfia elkezd visítani, ha megközelítik a rendelőt. Szerintem temperamentum kérdése.
2010. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

10 hónapos a babám. az oltásokat ő is könnyedén vette, mondhatni meg se nyikkant. 2 hete megégette a kis kezét, ezért 2-3 alkalommal el kellett vinnem kötözésre a kórházba. mosolygott végig. (kivéve az első alkalom, mert akkor üvöltve vittem be, annyira fájt neki :(, de akkor is már mosolygott, amikor bekötötték neki)

nekünk sincs ezzel gondunk.

2010. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 15 hónapos, de már megjártuk vele a kórházat is, igy nem is csoda, hogy mikor csak a rendelőbe lépünk máris ordit. Más gyerekeit megfigyelve, én azt tapasztaltam, hogy csak az enyém ilyen nagyon sirós baba. Akik jöttek dokihoz mindenki nyugodt volt és még bent sem orditottak. Te a nyugodtabb babások körébe tartozol, ezért egy kicsit irigyellek is. További nyugodt babázást neked.
2010. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8 hónapos és végig ordít a dokinál
2010. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az enyémeknek sose volt kifogásuk a doki ellen, úgy vislekdtek, mint máshol, azaz türelmes üldögélés, nézelődés.

Kicsik 1 évesek, a nagy 4.

2010. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 15 hónapos. Az első pár hónapban meg sem kottyant neki a szuri sem, de kb fél éve amint felkerül a rendelőben a pelenkázóra elkezdődik a sírás. Addig tart, amíg ki nem jövünk. Múlthéten meg volt fázva, házhoz hívtam a doktor néninket. Amint elővette a sztetoszkópját, egyből sírt, amíg el nem ment a doktornő. Fehérköpeny szindrómája van, mint az anyjának :-)
2010. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 éves,eddig semmi gond nem volt.aztán nagyon beteg lett,hányásos hasmenéses,lózzal és pocakfájdalommal járó,a dokiné néni nagyon megvizsgálta,mert azt kellett eldönteni,hogy kórházba kerüljön e.így nagyon megnézett mindent,utána meg kapott egy nagy szurit is amit mondta is,hogy nagyon csípni fog.másnap vissza kellett mennünk,de ahogy beléptünk már,üvöltés,meg se tudta vizsgálni,annyira ellenkezett,amíg ki nem mentünk üvöltött.2 hét múlva felmentem,hogy popsikenőcsöt írassak,és szintén ahogy beléptünk már sírás volt.szóval a jó viselkedésről ennyit.szerintem őt már csak nehezen tudják megvizsgálni,pedig 2 hónap múlva megint oltást kap.pfúúú,ott mi lesz.
2010. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!Megnyugodtam!Azt hidtem a babámmal van valami gond!
2010. jan. 28. 14:07
 9/10 A kérdező kommentje:
Gondolom ha lesz valami rossz emléke a dokinál akkor az én babóm is sírni fog utána ha viszem orvoshoz!
2010. jan. 28. 14:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Másféléves koráig semmi baj nem volt a dokinál. Azóta rémes:) Elég, ha csak messziről meglátja a doktornénit:)

ebben a korban kezdenek kombinálni a gyerekek...

2010. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!