Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez a kukijan?

Mi lehet ez a kukijan?

Figyelt kérdés
15honapos a fiam,dokim szerint csak egy picit huzogassam,hat ezt is csinalom minden nap.es tegnap vettem eszre,hogy a bor alatt valami kis feher dudorodas,vagy minek nevezzem,szoval valami van.atlatszik a boren.egy kis feher dudor.mi lehet szerintetek.ferjem szerint tul dramatizalom.
2010. jan. 28. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a védőnőnek mutasd meg mindenképp nehogy később valami baj legyen vele!
2010. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elviszem.koszike
2010. jan. 28. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiammal ugyan ez van. Nekem nephrológiára kell vele emiatt járnom, mert ez egy váladék a picijéből, ami, ha nem tud eltávozni gyulladást okozhat a vizeletben, ami rámehet a vesékre. Nagyon sok kisfiúnál van ez, de van ez lányoknál is. Olvass utána, hogy miről is van szó. Nem kell pánikolni, ha tiszán tartod a picijét és mindig lehúzod a bőrt rajta, meg vissza akkor nem lehet baj belőle, de jobb elmenni vele egy dokihoz, aki megmondja, hogy mi a teendő vele. Szerintem nézesd meg még nem késő.
2010. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is van ilyen. Először 3 gombostűfejnyi fehér a bőr alaltt. Aztán picit begyulladt neki, én láttam, hogy pirosabb a szokottnál. A védőnéni azt mondta, hogy kamillateát főzzek és azzal törülgessem neki. Én a fürdővizébe is szoktam önteni egy hatalmas lábasnyit. Aztán a gyulladás elmúlt. Persze mondta a védőnéni, ha 2 nap múlva nem javul, akkor a dokihoz kell menni, Ő ad beutalót a gyereksebészetre és ott majd csinálnak vele valamit. Na erre szerencsére nem került sor. Viszont nemrég észrevettem, hogy megint van neki ilyen fehér izé, de most egy és majdnem akkora, mint a kisujjam körme. Egyenlőre nem történik vele semmi. Nem gyullad, nem nő, nem csökken.
2010. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is van olyan fehér valamilye ott,de egyszer látni,egyszer nem. Szoval mintha nem lenne ott mindig.. Az akkor meg mitől van? Orvosnál még nem voltam vele.
2010. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
meg nem lehet lehuzni a boret.en is attol felek,hogy valami drasztikus modszerrel lehuzzak neki.;(de muszaly elmennem,bar ma kissebbnek latom.
2010. jan. 29. 08:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, mert az orvosok sem mindjárt a drasztikus részét válasszák, hanem először próbálnak segiteni rajta. Menj el nyugodtan a dokihoz mutasd meg neki, mert ezt nem jó elhanyagolni.
2010. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
van a kuki fejen egy bőr és az alatt nöl egy fehér izé és a bőrt aszt húzogtni kell vagy orvosnak fel kell szakítani mert a bőr rá van 1 kicsit tapadva a fejre és hogyha az meg van akkór ilyen nagyobb fehér izék eszt csak ki kell szedni és vége a broblémának
2011. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!