Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora 8 hónapos babátok?...

Mekkora 8 hónapos babátok? Mennyit alszik éjszaka? Miket tud már? Mennyit eszik egy nap?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, vmivel több mint 7 kilo, 3 honapja mászik, feláll, van 6 foga, nappal 3x fél orát alszik. éjjel sokszor felébred, de már csak 1 x szopik.Kaja: SZopik: hajnal 4, 6.30, 8.30. Ebéd 12.00 főzelék,délután gyümi, 6kor tejpép.8kor szopi.
2010. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, a fiam 2 hete múlt 8 hónapos, 9,10kg, 78cm. Még kúszik, mászik, felülni most próbál. 6 héttel korábban született. Foga is most bújik az alsó kettő. Tápis baba 5x eszik naponta. A reggeli és a vacsi tápszer, a tízórai tejpép gyümivel, vagy joghurt gyümivel, ma próbáltuk a túrót is. Hippnek van joghurtos és túrós gyümije. Ebédre főzelék sajttal, tésztával, rízzsel. Uzsira gyümi. A vacsi előtt eszik valamilyen jó éjt papit is utána fürdik és a tápszer. Így végégalussza az éjszakát.
2010. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babáim 8 és fél hónaposak és most hagyták abba a szopizást. Reggel este 200-240 tápot esznek, 10kor 150 gyümölcsöt babakeksszel, délben 240 főzeléket, délután 160 gyümölcsöt gabonapéppel. Este 7-8tól reggel 6-7 ig alszanak plusz délelőtt 30-50 percet és ebéd után kb 1-1,5 órát. 4 foguk van. " hónapja másznak, Az egyik 1 hónapja, a másik 2 hete áll. Az egyik kapaszkodás nálkül térdel, a másik lépeget. Ülni még nem ülnek fel, és nagyon meg se ülnek még.
2010. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Holnap lesz 8 h-os vasárnap ült fel egyedül és azota mászik is rendesen. 2 alsó fogascka már rég kint van és már jönnek a felsők is.Ma reggel mértük 9,2kg ,75cm.Reggel 6kor kel akkor didi fél 8-8 körül reggeli ált. tejpép.12 fele ebéd üveges (8h babykaja),17h fele gyümölcskekszel.fél20 fele didi aztán alvás.

Pár napja ébred éjjel egy kis vízet adtam neki aztán visszaalszik ,de már arra gondoltam hoyg lehet hogy éhes, mert szerintem nem eszik sokat és már szerintem didi is kevés van.

2010. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!