Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell visszahuzni?

Meddig kell visszahuzni?

Figyelt kérdés
Ez a fütyikérdés már kiborit!Most akkor mrnnyire kell visszahuzni?Ameddig lehet vagy teljesen?ha a dokinő 1évesen ugyse kegyelmez neki?Nem értem?Segitsetek!10hos kisfiu anyukája
2010. jan. 28. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak 3 évesen húzzák fel, legalábbis mifelénk. Addig nem nyúlnak hozzá. Én mindég fürdésnél ameddig kényelmes feljön neki, addig húzom hátra. Nálunk már a fél makk kilátszik.11 hósak vagyunk.
2010. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval. Én is csak addig húzom, ameddig kényelmesen feljön. Kb. 2 hónaposan kezdtem és fokozatosan egyre jobban "jövöget" fel. Most 4 hónapos a fiam és már sokat haladtunk ez ügyben. :)
2010. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi 12 hónaposak vagyunk azt mondta a dokinő hogy szépen lassan szabad csak ameddig engedi nehogy megrepedjen.Minden este fürcsikor meg utána is meg vigyázni kell hogy olyan fehér váladék ne maradjon ott.Ne engedd a dokinak ha nagyon akar vele valamit csinálni mert én hallottam már olyat és utána a kicsinek minden pisilés szenvedés volt szép lassan vissza fog húzódni ha mindennap csináljátok.
2010. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azert van az a sok figymaszukulet, mert az anyukak huzkodjak. nem szabad, csak ha tenyleg gond van, pl nem tud pisilni tole.

11hos a fiam, 6hosan kerdeztem adokim, o mondta amivel kezdtem

sose volt gondja nagyon szép :) en amig nem mondja a doki nem huzkodom

2010. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!