Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor kell elkezdeni...

Hogyan és mikor kell elkezdeni a kisfiam kukacán visszahúzni a bőrt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
másfél éves kor előtt nem kell vele semmit tenni !
2010. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokak szerint 3 éves kor elött nem szükséges, én az elsőnél 1 éves kor körül kezdtem megis lett a következménye egy picit letapadt( kis mütét kellett) a többieknél már szinte az első perctől fokozatossan és szerintem ezért nem lett gond. Azért kérdezd meg a gyerekdokit.
2010. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És mennyi idős a kisfiad? Az előző vagyok.
2010. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
15 hónapos. És mindenki mást mond (orvos, védőnő, ismerősök stb). Egyszerűen nem tudom mi lenne a helyes. Mindenre van példa (jó/rossz) és ellenpélda is az ismeretségünkben...
2010. júl. 5. 13:34
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
6 hónapos a fiam és már teljesen lejön neki. A lehető legfeszesebb pontig kell minden fürdetésnél 3-4x tornáztatni neki. És még mindig fogom a fejem a higiéniátlan, begyöpösödött elvtől, miszerint hagyni kell neki betúrósodni egy meg másfél éven át... Ügyes... Számoljuk már össze, hány olyan eset van, hogy ennyi ideig nem csinált vele semmit és azután minden probléma nélkül felhúzta neki? Nem sokáig jutnánk a számolgatásban! ENNEK MINDNEK ORVOS LESZ A VÉGE! Úgyhogy tornáztasd neki, hidd el, patyolat gyönyörű lesz a kisfiad makkja.
2010. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
13:29 Meg talán az sem mindegy hogy minél elöbb megszokja, megtanulja ezt. Mert hallotam már olyant, hogy aki későn kezdi el a gyerköc fél és nem akarja engedni. Pedig ez hozzátartozik a tisztálkodáshoz.
2010. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez így van...
2010. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

13:37-es te mikor kezdted el?mennyi idős volt a kisfiad?

Bocsi az OFF-ért

2010. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
3 hónaposan kezdtem el aktívan, célirányosan. 3 hónap alatt készen volt a kisfiam fütyije. :) És tudod, még így is mennyi szennyeződés volt alatta??? Most képzeld el azt a fütyit, amihez nem nyúlnak hozzá több, mint egy évig...
2010. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagy vacillálásban voltam, mert a doki tiltotta, az ismerősök ajánlották, itt is mindenki panaszkodott, hogyhogy járt szegény gyermeke, így én elkezdtem tornáztatni. Minden fürcsinél, kb. háromszor fel-le, nem feszegettem, amíg engedte, most 5 hós és teljesen feljön neki, nem volt húgyköves sem.
2010. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!