Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megetetnéd ezzel 6-7 hós babád?

Megetetnéd ezzel 6-7 hós babád?

Figyelt kérdés

[link]

Azt írja,h van benne tejszín.


Vettem egyet,mert már be lehetne vezetni a spenótot,de nem merem a tejszín miatt odaadni.


Állítólag ez nem "olyan" tejszín.

De akkor milyen?

6hónapos 2 hetes a babám


2010. jan. 28. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, megetetném vele.
2010. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én megetetném vele. Mivel új először csak 2-3 kanállal reggeli órákban, hogy tudjam figyelni a reakcióit. Ha nem lesz tőle baja akkor mehet neki nyugodtan.
2010. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De hát a tejszín?Az aggaszt,nagyon!
2010. jan. 28. 11:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már!!A hipp, az Hipp. Nem készíthet olyat, amit nem szabad ennie. ne aggódj, add neki nyugodtan.
2010. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz miatta, akkor inkább ne add oda, végülis nem kötelező neki spenótot ennie, adj neki mást amíg le nem tisztázod a gyerekorvossal. Nem érdemes emiatt végigidegeskedni a napot :)
2010. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, hanem vennék spenótót, összekeverném krumlival és azt adnám neki oda.

Egyrészt tudom miból bvan, másrészt kijön 50 forintból.

Én a mai napig nem teszek a spenótbba, csak krumplit, tojássárgáját és pici sót, 10,5 hónapos,

2010. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

előző

Vigyázni kell ezekkel bébiételekkel, 4 hónaposnak már láttam marhahúsost

Tök minegy ki gyártja,akkor is sok felesleges, meg korhoz nem illő dolog van bennük.

2010. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsóval teljesen egyet értek :) ha épp nem vagy nagy rohanásban, te is meg tudod főzni )
2010. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem adnám neki! Tényleg jobb ha magad elkészíted, ráadásul ezt még nem nagy kunszt megcsinálni.
2010. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak hasmenést okozott ez a fajta,pedig 9 hónaposan adtam először.Ne add,inkább csináld meg te,szerintem.
2010. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!