Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezzel jót teszek vele?

Ezzel jót teszek vele?

Figyelt kérdés

A 10 hónapos kislányunkat minden este úgy altatjuk el, hogy közém és apa közé tesszük és addig simogatjuk amíg el nem alszik, utána pedig irány a kiságy.

Gondolom én, hogy jót tesz a kis lelkivilágának, hogy együtt nyugodtan altatjuk.DE! hogyan tanul majd meg önállóan elaludni?


2011. okt. 22. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 19 hónapos.Ő tejen alszik el,szintén közöttünk.Mikor elaludt én is berakom a kiságyába.
2011. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, hogy így alszik el, főleg, hogy ezután át tudod tenni a saját ágyába. Az enyém 13 hós, és az ölembe bújva alszik el. Nagyon szeretem így altatni, neki is jó, és le tudom tenni , amikor elaludt. Ha eljön az ideje, biztosan megtanul majd egyedül elaludni. :)
2011. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kapsz majd hideget-meleget ezzel a kérdéseddel:)

Szerintem az a jó amit Te érzel. Nekünk is így alszik el 20hós fiunk és nem érzem, hogy ezzel rosszat tennénk. Ha nagyobb lesz majd elalszik egyedül. Van erre egy tök jó sztorim: Barátnőmék lánya 5éves koráig közöttük aludt. Van saját szobája, ágya mégis így altatták. Egyik este a férje megkérdezte a kislányt :" Nem akarsz a saját ágyadban aludni?" A gyerek válasza: "DE" és azóta ott alszik...

Reméljük ez Nálatok is ilyen egyszerű lesz!! /és nálunk is:)/

2011. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mit meg nem adnék,ha a a lányom így aludna el este.

Annyira ragaszkodtam hozzá,hogy a ksiágyban van alvás(hallagatva a sok tanácsadóra),hogy tényleg csak ott tud aludni,pedig néha annyira jó lenne vele összebújva szundizni. De majd egyzser talán, ha nagyobb lesz.

Most 11 hónapos


Szerintem ne aggódj,örülj neki,később biztos átszokik majd a helyére

2011. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom első gyerek. addig nincs gond míg így el tudod altatni és nincs ott a kistesó. én biztos nem szoktatnám erre a gyerekem. most ne gondold , h én szívtelen vagyok mert 15 hós koráig cicin aludt el, de a hálóba az ágyunkba akkor sem szoktatnám oda. Mert az ilyenből lesz később, h még 3-4 évesen is ott alszik és nincs magánéletetek.Bocsi de ez az én véleményem.De ha nektek ez így hosszú távra is megfelel, akkor csináljátok így . az a lényeg, h nektek jó legyen, mindig a saját oldaladat nézd.
2011. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Lehet hogy rosszul olvastad a kérdést.Nem alszik köztük egész éjszaka,csak ott alszik el és átrakja a kiságyba.Egyébként nálunk is így van,és nem szokott közénk a kislányom.

2011. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ott aludt el 4 éves koráig. Nem zavart. picit kényelmesebb volt, mint az ágya mellett térdelni úgy, hogy úyg érezze, mellette fekszel...
2011. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez olyan aranyos. Apuka is részt vesz a közös simibe, így ő is jobban részt vesz a gyereknevelésben.

Még ráér megtanulni elaludni, úgyis később lesz mese, meg beszélgetés lefekvés előtt, aztán meg majd ő "olvas" magának, hallgatja a mesecd-t.

2011. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem teszel rosszat vele. Én úgy gondolom, hogy a babáknak úgy általában segíteni kell az elalvásnál. Biztos vannak kivételek. Úgy képzelem, hogy a ti módszeretekkel a babátoknak az elalvás nem egy stresszes helyzet lesz, és pont ezzel fogjátok elősegíteni azt, hogy majd egyedül is el tudjon aludni. A 2. babánál is lesz valahogy, akkor majd ahhoz a helyzethez fogtok igazodni.
2011. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!