Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó gyerekorvos Szegeden?

Jó gyerekorvos Szegeden?

Figyelt kérdés
Kisfiam most 1 éves. Egy ideje érlelődik bennem az orvosváltás gondolata, de nem tudom kihez lenne érdemes átjelentkezni. Sokat segítene, ha írnátok 1-2 orvosról akihez jártok! Mi a Csongrádin lakunk, azért Újszegedre nem akarok átjárni, Szegeden kellene valaki.
2010. jan. 28. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:

dr. prágai ágnesnek nézz utána:))))

meg van még egy, nem jut eszembe a neve, majd megírom, ha eszembe jut:)

2010. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia és hova jársz?-márha nem indiszkrét a kérdésem.Én a Vértónál lakom,lehet,hogy egy dokihoz jártunk,én is váltottam.Dr Blazsovszky Matild Miniklinik.Csak ajánlani tudom.
2010. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia. Tuksához járunk, kedvesnek tűnik, de egy-két dologban nagyon nem tetszik a hozzáállása. Ha orvost váltok, akkor azzal a védőnő is megváltozik? Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. jan. 31. 12:51
 4/4 anonim válasza:
Szia! Dr. Rosa Ágnes, Szeged Korda utca, nekem Ő azért tetszett, mert nem egyből antibiotikumot ír fel, henem felírja, és azt tanácsolja, ha 2-3 napon belül nem javul a helyzet, akkor kell kiváltani. Ez nekünk nagyon pozitív volt. Alapos, és a gyermekünk abszolút nem fél tőle, és csak két éves. Még a védőoltáskor sem sírt. Ajánlom. Legfeljebb nézd meg, beszélgess vele, és majd eldöntöd! Ja, és hétvégén is lehet telefonon zargatni, és ha kell, még receptet is ír, csak el kell érte menni a Gogol utcába. remélem tudtam segíteni! :)
2011. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!