Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszószőnyeget hogy lehet...

Játszószőnyeget hogy lehet tisztítani?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy barátunktól egy játszószőnyeget, de elég poros, koszos, régen használták. Viszont nem tudom, hogy lehetne tisztítani?
2010. jan. 28. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Én leszereltem róla a játszóhidat meg a játékokat (amit lehetett), és bevágtam a mosógépbe 40 fokra. Gyönyörű tiszta lett, és semmi baja.

Banyuci

2010. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én bedobtam a mosógépbe kímélő programra.Már sokszor mostam, nincs semmi baja.Nekünk a tornáztató külön van!
2010. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, én a miénket kimostam mosógéppel, kímélő programon, nem tudom az milyen amit ti és kaptatok. Én leszereltem róla az "íveket" és betettem a gépbe.
2010. jan. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ami nektek volt az zenélt is? Csak azért aggódom, hogy nehogy utána ne zenéljen, nehogy elromoljon.
2010. jan. 28. 08:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Pont ezt a kérdést akartam én is kiírni tegnap, hogy be lehet e dobni mosógépbe.

Nekünk új van, de még nem volt kimosva, bár most kezdtük el használni, és még csak hanyattfekve volt rajta a babó. De már a tejcsivel több helyen megjelölte a drága, ezért úgy érzem sűrűn kell majd mosni... :o)

Akkor én is beteszem a gépbe. Szerintem te is próbáld meg.

2010. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A miénk zenél, de egy kivehető panel van benne. A márkáját egyébként meg nem mondom, de egy külön zsebbe van belerakva a zenélőkéje. Így azt csak kivettem, és irány a Julcsi (mosógép). :D

Banyuci

2010. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A zenélő része az aljában van, amit ki szeretnél mosni?

Nekem volt/van egy közepes méretű plüsskacsám, ami elemmel működik, és hápog. De egy kis műanyag dobozka az egész zenélő része. Azt is betettem a gépbe, hápog ugyanúgy tovább (ha lenne bene elem. még nincs, nehogy a bébi megilyedjen tőle :o))

2010. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi Banyuci! Az előtted lévő voltam az az előző :o)
2010. jan. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szétszedem, és megpróbálom.
2010. jan. 28. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!