Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alma banána csirke kombinációt...

Alma banána csirke kombinációt hogy adjátok ebédre?

Figyelt kérdés
Vagy csak alma csirkével ? Megpároljátok az almát is ? Krumpli kell még hozzá ? És ha rakok bele kis banánt azt is pároljam vagy mehet nyersen ?
2010. jan. 28. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyet sosem adtam. Almát és banánt csak uzsonnára vagy délelőttre, csirkét pedig krumplival, tésztával. Amúgy ha mindenáron össze akarod neki főzni, akkor kicsit párold meg a gyümölcsöket is.
2010. jan. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bébiételben is van ilyen. csirkét almaszósszal már vettem (csak szeretném magam is elkészíteni ) és nagyon ízlett a babámnak és láttam banánnal is.
2010. jan. 28. 07:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szoktam adni, imádják! És magam is elkészítettem már. Először pároltam az almát, de aztán olvastam, hogy ne,mert akkor is kimegy belőle minden vitamin. Így azóta inkább nyersen az almát és a banánt is csak beledobom az aprítóba, hozzá a megfőzött csirkét egy nagyon pici vizet és összemixelem. Nagyon gyorsan kész van és finom is. Volt már, hogy főztem hozzá krumplit is, csak hát ugye kérdés mennyi időm van, a krumpli jóval több időt vesz igénybe, akármilyen kicsire is vágom össze.

Hármasikres anyuka

2010. jan. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és igazából nem vettem észre, hogy krumplival laktatóbb lenne. Mert szerintem a banán is van ugyanolyan laktató, sőt még lehet jobban, mint a burgonya. És teli van vitaminnal.
2010. jan. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is kapott már ilyet. Nagyon szereti. Ha nem üvegest veszek, akkor csak a húst főzöm meg, a gyümölcsöt nyersen rakom bele. Almából egy egészet, banánból csak 2-3 karikát, krumplit nem szoktam bele tenni.
2010. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!