Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajándék egy évesnek?

Ajándék egy évesnek?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyünk babámmal a barátnőmhöz, akinek a kislánya pont egy éves.Milyen apróságnak örülne a gyerkőc?Valamit vinni szeretnék, de olyat, ami neki is tetszene.Az én gyerekem még csak pár hónapos, így nem nagyon van ötletem.

Előre is köszönöm a segítséget!


2010. jan. 27. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 14 hós lányom nagyon szeret könyveket nézegetni (állatosat főleg), szereti a labdákat, formabedobó érdekli most, játék babakocsit tologat, keljfelJancsit szereti, utánozza is, plüssöket puszilgat ami tetszik, babák a nagy kedvencek. És ki-be pakolgatni akármit, pl játékait, ruhacsipeszt, stb.
2010. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

az én egy évesem imádja a mesekönyveket, a kemény laposokat (laporellok) nem tudják széttépni, azt a fajtát ajánlom.

Nem drágák és még érdekes is számukra.

a fiam az állatosokat szereti a legjobban plusz még vihetnél egy kis gyümölcsöt.

2010. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kis hajtogatós könyv, színes élethű állatfigurákkal.Az enyém két hét múlva lesz egyéves, és imádja hogy felismeri az állatokat benne, simogatja őket, és rengeteget nézegeti.
2010. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is a könyv a menő..1 évesen kapott a lányom egy kis műanyag babakocsit (1500 forint körül van), ő akkor már járt és azonnal rácuppant, nagyon szerette tologatni, most másfél éves és még mindig szereti. A csattogós lepkét is szeret..tudod amit tol maga előtt és ezzel csattognak a szárnyai.
2010. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mégvalami eszembe jutott..a textil babáját is nagyon szereti, azt is egy évesen kapta.
2010. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Köszi!Köszi!
2010. jan. 27. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is csak pár hónapos a babám, de a barátnőm kisfia lassan 1 éves lesz. Azt beszéltük, hogy egy kis motornak örülne, amire rá tudod ültetni (vagy Ő is rá tud majd ülni) és a lábával hajtja. Szerintem ez kislánynak is jó ötlet és 2-3000Ft körül már lehet kapni.
2010. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem most kezd másfél évesen kismotorozni addig félt tőle..én nem ajánlom,sztem túl korai..mi hintamacit vettünk neki,azt is csak olyan 15hósan kezdte ráülve használni-de húzni imádta.könyvek azok jó ötletek..vagy bármilyen zenés játék sztem jó.pl kis zongora szilifon ilyenek..minden esetre olyat vegyél amit nem tud hamar kinőni,mert akkor sok értelme nincsen.Pl a baba jó,mert azt később is fogja használni..18hós baba mamája..mi már az építős dolgoknál járunk,fakocka ,megablocks-azt is nagyon szeretik,mert nagy én nem tudja lenyelni,színes és később már szét és össze rakja majd,meg a formabedobós kockát,kb ezer ft 18elem van hozzá-borzalom a szülőnek,mert szedegetheti de nagyon fejleszti és szép színes.Tanulhatja a formákat színeket és a motorikus mozgást.én biztos,hogy kézség fejlesztős játékot vennék neki,bár attól függ mennyit szeretnél rászánni.amúgy szeretik a zenei eszközöket is,rumbatök amit rázhat ,kasztanyetta ilyesmi és ezeket lehet darabban is meg szettben is venni..1évesen még csak körbe szopogatja valószínű de pár hónap múlva már rázza,az enyém már csattogtatja..búgócsiga esetleg..vagy olyan világítós dolgok-nekünk pl van egy búgócsiga szerű ami szép színes és zenél ha forog-na ezeket imádja.nálunk a plüssök egyáltalán nem jöttek be csak a kemény dolgok...remélem segítettem,de ez baba függő is ..
2010. jan. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Majd apa délután beugrik valahova megvenni a meglepit.
2010. jan. 28. 08:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,még eszembe jutott egy olyan játék ezt szeretik a gyerekek,hogy tapassz a csempére.Ez olyan habszivacs jellegű figurákból kell kirakni a képet a fürdőkádra ,csempére.2000ft körül van ált minden játékboltban megtalálható,de ha így rákeresel a neten akkor is megmutatja.Több fajta van..városos állatos stb..
2010. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!