Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért üvölt és zokog ennyire?

Miért üvölt és zokog ennyire?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos lesz. Naponta többször csinálja, hogy elkezd egyszer csak üvölteni, ordítani, sikoltozva visítani, mintha gyilkolnák, úgy zokog. :( Potyognak a könnyei. :( De ha felveszem azonnal abbahagyja és mosolyog, nevetgél. Amikor visszateszem, lefektetem megint kezdi. Olyan mintha fájna valamije, de már mindent kizártunk, pláne hogy csak akkor amikor leteszem. De olyan iszonyatos bömbölést rendez, hogy nem lehet hagyni, volt már hogy család berohant hogy mi történt vele, lesett vagy valami?! :( Szörnyű hallgatni :(
2010. jan. 27. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Adni kell neki cicit :P
2010. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
menyi idős lehet fel van kapva szokták mondani öregek csak ölbe jó neki
2010. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Ne haragudj, nem bántani akarlak. Azért van a gyes vagy gyed, hogy a mama maradjon a picivel. Ha valami kell akkor csinálja meg neki Próbáld meg babusgatni akkor is, amikor nem kisírja magának. He szerinted valami betegsége van, akkor doki. Semmiképpen se hagyd , hogy betegre sírja magát, csak hogy kipróbáld, meddig bírja. Szerintem nem ugy kezdi, hogy mindjárt üvölt, ahogy te írtad: Csak ha ugy hagyod...
2010. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!


Nálunk is ugyanez van a 7 hós lányommal,semmit nem lehet kezdeni vele,csak felvenni...

csak hogy van egy 18 hós bátyja,és ugye főzni,takaritani stb is kellene,hiába teszem bele a pihiszékébe és viszem magammal a konyhába,ott se jó neki,csak a kzbe...

2010. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
7,5 hónapos, már rég nem cicizik és nincs kézbe szoktatva. :( Direkt nem, épp e miatt. De nem szoktam sírni hagyni, köszönöm szépen a kioktatást...tudom, hogy azért vagyok itthon vele, de az sem megoldás, hogy 24 órában kézben van!!! Ringatom, próbálom megnyugtatni, de nem nagyon megy. :(
2010. jan. 27. 19:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaj nálam is ez van!! 6 hós és egy lépést sem tehetek mellőle anélkül, hogy kiborulna... nálunk még korai, de nálatok lehet most kezdődik a szeparációs szorongás... azzal nem tudom mit lehet kezdeni, úgy gondolom nálunk 6 hósan még nem erről van szó, csak egyszerűen ölben akar lenni.

Én nem cipelem őt egész nap, hanem van hogy leteszem és teszem a dolgom (azért a wc-re csak nem vihetem magammal, meg főzni is kell, stb..) akkor üvölt mint a sakál... pár percenként összeszedem magam, odamegyek és próbálom nyugodt hangon mondani neki, hogy semmi baj, de anyunak most más dolga van és otthagyom. Őrület, már alig bírom idegileg... én magne b6-ot szedek :) ja és felcsavarom totál a rádiót, ha már nem bírom tovább...

van hogy úgy meglepődik a hangos zenétől, hogy pár percre abbahagyja a visítást :)

2010. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tudom hogy mindenre ez a válasz, de a foga? az enyém ezt akkor csinálja ha jön a foga kijön, abbahagyja:)
2010. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17.41-esnek biztos nincs gyereke, de azért "okosakat" ír!/vagy csak okoskodik?!/
2010. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megfelelő hordozóval a hátadra! Fözhetsz nyugodtan, és ő meg ölelhet téged hátulról vagy szundizhat....
2010. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a segítséget! :) Hát nem tudom mi lehet...most is előbb reggelizett, utána ugye megbüfiztettem, majd letettem ide magam mellé a nagy ágyra Na azt a visítást...mintha legalábbis fizikai fájdalmai lennének... szörnyű :(

A hordozó azért nem jó mert nagyon nagy baba és alig ha tudnám cipelni a 11 kilójával :(

2010. jan. 28. 07:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!