Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pickwick gyerekteát mikortól...

A pickwick gyerekteát mikortól lehet adni gyerkőcnek?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs ráírva. Csak ha simán lefőzöm és nem édesítem akkor oda lehet adni babának? Nem nagyon szeretném ezeket az instant cukrozott baba teákat venni.

Most 5 hós a fiam. Szerintetek?

És nem vagyok kíváncsi a lehurrogásokra, hogy ilyen ... vagyok meg olyan ... vagyok!


2010. jan. 27. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne pickwick-et adj neki, mert sajnos több helyen olvastam, hogy nyomokban bizony feketetea származék van benne, ami pedig koffeint tartalmaz.

Én a Gárdonyi teaházas teákat javasolnám, mert semmi koffein nincs benne és tényleg gyümölcsből vannak.

DM-ben, Tesco-ban is lehet már venni. Az ára sem veszélyes és még finomak is. Pláne mézzel! Már aki szereti a mézet. :0)

2010. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mézet nehogy tegyél bele egy 5 hós babának!!!

Én a Pickwicket adom de ő már 15 hós,natúron,szereti! szerintem kicsit később kezdd el,úgy egy évesen! Addig én kamillateát adtam natúron vagy mecseket,megitta azt is!

2010. jan. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia már nyugodtan adhatod neki a pickwivk gyerekteát én is adtam neki ,soha semmi baja nem volt tőle, és nem volt felpörögve tőle!!

üdv szép napot Nikol aki egy gyönyörü 17 hós baba anyukája

2010. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi!! A mézet a felnőtteknek írtam!! Sorry, ha félreérthező voltam!
2010. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a Mecsek teát sajna nem issza meg, nem ízlik neki, ezért gondoltam, hogy esetleg ezt a gyerekteát megpróbálnám, ha nem ízlik neki, max megiszom én mézzel :)

tudom, hogy pici babónak nem szabad még mézet adni :)

egy gyerekteába csak nem tesznek fekete teát még származéknak sem, hiszen az nem jó sem a gyerekeknek sem a babáknak. De kipróbáljuk a gárdonyisat, hátha ízlik neki:)

2010. jan. 27. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már 4 hósan adtam Neki. Semmi baja nem lett tőle. Bár most már csak erdei vegyes gyümölcslével kevere issza meg.


6,5 hós baba anyukája

2010. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!