Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesz-vesz-esek hogy tudnám...

Tesz-vesz-esek hogy tudnám eladni kislányom ruháit?

Figyelt kérdés
Lenne vagy 50-60 babaruha amit fel szeretnék rakni, de legalább a felét nem akarom 1-ft-osra tenni. Minden egyes cikk után kell listázási díjat fizetnem, ha nem sikerül eladnom? Vagy nem jól értelmezem? Nem szeretnék ráfizetni. Hogy működik az eladás, ha fix árral szeretnék felrakni termékeket?
2010. jan. 27. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hogyha nem 1Ft-ért rakod fel, akkor kell fizetned listázási díjat, de azt visszatérítik hogyha eladtad, uh. csak akkor kell kifizetned ha nem sikerült eladni. Ez az összeg elég csekély, pár forintról van csak szó.

Felrakhatod csomagba is és darabonként is.

2010. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mekora a kislányod?Engem érdekelnének a kisruhák?
2010. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia!A zsibvásáron ingyen rakod fel és nem kell jutalékot fizetned az eladás után!!!!!!!!!!
2010. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, oda fel is raktam, de sajnos nem viszik a cuccokat :( ezért érdekelne hogy hogy működik a TeszVeszen.
2010. febr. 1. 15:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Amelyiket nem akarod egy forintért adni, egyedileg árazd, a többiből meg készíts ruhacsomagot. Azok jobban mennek. Sok sikert!
2010. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sehogy! Sajna én is próbáltam! Pár száz forintért adtam volna mindent, de a kutyának nem kellett. Így zsákolás lett belőle. Talán kell még egyszer!
2010. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én már feladtam :) Teszre nem akarom gyönyörű kis ruhák, de ha árat írok nem kell. Zsibvásáron meg nem viszik.


Marad a bababörze. Hát ott el fogják kapkodni az tuti. Tele vagyok angol márkás holmikkal, hímzettek stb, és nem kérek értük sokat. Ha kevesebbért is mint amennyit igazán érnének (nem foltos, nem nyúlott) de pénzt hoznak.

Még 2 hét :D Most álltam neki újra átmosni, méret szerint válogatni őket, a lányka ruhákat, kötényszoknyákat meg átvasalgatom.

2010. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18:37 es-nek. Mekkorák a ruhácskáid? Engem érdekelne, tavaszi ruhatárra lenne szükségünk!!!!!
2010. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én teszvesz párti vagyok.

Én azt tanácsolom, hogy nézegesd sokpontosok többlicites aukcióit. Olvasgasd a fórumot! Sokat lehet belőle tanulni. Ha valamit nem tudsz ott kérdezz. Általában normálisan válaszolnak. Készíts részletes termékleírást. Emeld ki a kategóriában 500 Ft-ossal.

De a legfontosabb, hogy olvasgasd a felhasználási feltételeket. Ott válasz kapsz a feltett kérdéseidre.

2010. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Fix árat nem javaslom, legjobb az 1-ftos.

Ha nem 1 ftról indítod, minden listázás után fizetned kell (5,000 ftig 5 ftot) ahányszor újra felteszed. Ha eladod, jutalékot is kell fizetni utána.

A fixáras még drágább, annak nem tudom a listázási díját, de az oldalon minden infó fent van.

Javaslom még a csomagot, pakolj össze egy méretből több terméket, az szerintem jobban elmegy.

2010. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!