Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltas utan vagyunk, adtam...

Oltas utan vagyunk, adtam neki kupot megelozeskeppen, nagyon nyugos, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Pobálj vizes borogatást tenni az oltás helyére.Nekünk az segitett.
2010. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor adtad a kúpot?Gondolom pár perce.Ne aggódj!Az megnyugtatja.Én is azt mondom, hogy borogasd neki.
2010. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Borogasd neki!Én ezt nem értem,hogy miért kell kúpot adni a babának megelőzésképpen!?Én soha nem adok a babámnak oltás után!És még nem is lázasodott be eddig!Te sem veszel be lázcsillapitót,ha nincsen lázad!

3 hónapos baba anyukája

2010. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleinte én sem adtam kúpot. De amikor az egyik oltás után olyan káosz volt itthon, hogy 2 másik felnőttel kellett lefogni a gyereket, hogy be tudjuk neki adni, azóta igenis egy fél nem árthat meg.Hozzáteszem, akkor fel kellett hívni az ügyeletet.Orvosi utasításra adtam be.
2010. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kúp láz és fájdalom csillapító egyben, ár én oltás után nem adtam egyiknek se lett láza. Mit csináljál ha nyűgös? Vedd az öledbe és próbáld megnyugtatni, a kúp el ha elolvad hatni fog.
2010. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!