Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kificamodott vagy megrándult...

Kificamodott vagy megrándult 13 hónapos babám csuklója? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Délelőtt elesett itthon, azóta fáj a bal csuklója, de csak mikor mászna, mikor rá kell támaszkodni.Amúgy használja, nem sír, nem nyűgösebb, nincs bedagadva, nincs színelváltozás.

Amúgy nem a testével esett rá, hanem előre esett és szerintem rosszul támaszkodott.

Rohanjunk dokihoz?


2011. nov. 15. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel a rendelőt szerintem, ott meg tudják mondani, hogy mit csinálj. Alapból állandóan esnek-kelnek a gyerekek, de jobb a bizonyosság, nehogy baj legyen.
2011. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kinek ne fájna egy ilyen?! Persze, h fájlalja. De ha úgy látod nincs rajta elváltozás, akkor szerintem, SZERINTEM, nem kell vele rohanni az orvoshoz. De én is felhívnék valakit megnyugtatásként. (Inkább az ügyeletet mint a háziorvost, mert a háziorvos tutira berendel mindenképp még akkor is, ha az ügyelet csak tanácsot ad. Aztán meg elküld röntgenre, ami a háziorvosnál nincs, de az ügyeleten igen. Így megspórolhatsz egy utat.)
2011. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!
2011. nov. 15. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!