Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak 1x lehet a Felicitastól...

Csak 1x lehet a Felicitastól mintacsomagot igényelni?

Figyelt kérdés
Jó fél éve kaptam egyet. Lehet még kérni? :-)
2010. jan. 27. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én egyszer kivágtam az újságból a kupont és azzal vettem át, aztán másodszorra meg regisztráltam a neten és küldtek egyet! Szóval én kétszer vettem át, de nem volt semmi gond! Mind a kétszer más volt benne! :)
2010. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy megkérdem.

Volt benne Nektek lázmérő lapocska?A múltkor itt azt írta valaki, hogy neki volt, és mennyire szerette.(Ma kerestem azt a kérdést.Sajna nem találtam meg.Tudnillik olyan lapocska után érdeklődött, hogy hol lehet kapni.)

2010. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, mint az első anyuka. Én azt hittem, hogy a regisztrálás nem ugyanaz a kupon lesz.

Így két csomagom volt nekem is, vagyis a kórházival együtt három.

2010. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kórházi csomagban volt, de még nem próbáltam.
2010. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a kórházi csomagban volt,azt ki is váltottam.utána regisztráltam még egyszer és ismét kaptam egy kupont.Ugyanabban a baba boltban váltottam ki mind a kettőt.Nem volt semmi probléma.Innen a gyk-ról vettem az ötletet,mert volt aki irta,hogy 4x regisztrált és mindig kapott kupont.Én többet biztos nem kérek,mert már így is kicsit túllőttem a célon,tényleg nehogy baj legyen belőle.
2010. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ötletetekből merítettem, és regisztráltam az előbb a felicitas.hu-n:)
2010. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok!!

Hol lehet regisztrálni az oldalon???

2010. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!