Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron lesz 2 éves a gyerkőcöm...

Nyáron lesz 2 éves a gyerkőcöm. Tiszába vihetem?

Figyelt kérdés

Tisza mellé mennénk nyaralni,de még sosem voltam ott fürödni én sem,vajon abba a vízbe bemehetek vele,és meddig?

Vagy ez is attól függ melyik részére a Tiszának,mert azt még nem tudjuk.Mennyire egészséges a bőrének?


2010. jan. 27. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább a Tisza tóba, ha arra mentek.

Az álló víz a jó.

Ráadásul a Tiszának vannak nagyon veszélyes szakaszai.örvények.

2010. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
én nem hogy a gyerekemet nem vinném bele, hanem még magam sem merészkednék abba a mocskos vízbe:S
2010. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 évesnek már nem lesz a börének baja ,de ne ígyon belöle mert éjszaka hányás-hasmenés is lehet.
2010. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elözö vok.Mi voltunk már pont 2 év körüli volt a gyerköc Tiszakécskén szuper jó a vízpart mert homokos kicsit lejtös VOLT KÍHÚZVA BOLYA. Most is lehet elmegyünk .
2010. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kicsi koromtól kezdve kb. 15 évig minden nyáron a Tiszában ücsörögtem (úszni nem tudtam) és semmi baja nem volt a bőrömnek. Meg tök jókat lehetett homokozni.:)
2010. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Tisza mellől származom, minden nyáron a Tiszában fürödtem, és élek:)

A kisfiam 9 hónapos volt a nyáron, és fürdött a vizében. Nem gondolom, hogy rosszabb természetes vízben pancsolni, mint egy klóros vizű medencében.

Hogy meddig lehet bemenni, az ki van jelölve, a gyerkőc bőrének meg semmi baja nem lesz. Építsetek homokvárat, a Te babád már nagyon fogja élvezni, hidd el nagyobb élmény lesz neki, mint amekkora "veszély" leselkedik rá:)

2010. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 27. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!