Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire rétegesen öltöztetite...

Mennyire rétegesen öltöztetitek fel fél év körüli babátokat a kinti sétákhoz? Leírnátok pontosan?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Harisnya,nadrág,hosszú ujjú body,azon egy kis póló (vagy rövidujjú body és vékony pulcsi),vastagabb pulcsi,sapka,overall és az egészre pléd+lábzsák.
2010. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja,féléves lesz mindjárt.
2010. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló a miénk is. Harisnya, nadrág, r.ujjú body és vékony pulcsi, vagy h.ujjú body, erre vastagabb kapucnis kardigán, overál, sapka, kesztyű, pléd, lábzsák.
2010. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hoszzú ujjú body, harisnya + zokni, naci, vastagabb pulóver vagy kardigán, overál, sapi, sál, kesztyű, és a babakocsiban még van bundazsák is.
2010. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hosszú ujjú body, vékony hosszú ujjú póló, vastag kapucnis kardigán.Harisnya, vastag lábas nadrág, overall, sapka.Alá, felé pléd, lábzsák.

4,5 hónapos kisfiú anyukája /Z/

2010. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segített!!! Szerintem én túlöltöztetem kisfiam, lehet azért nyivákol :S
2010. jan. 27. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!