Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós tea miatt puki...

Szoptatós tea miatt puki gondok? Abbahagyhatom a teát?

Figyelt kérdés
Itt olvastam egy kérdést, hogy a tejserkentő tea mellékhatása lehet, hogy a baba hasfájós lesz vagy nehezen tud pukizni. Én kezdettől fogva napi 5-6 filterből iszok teát (többfélét felváltva), és nagyon sokat szenved is a babám a pukival, de nem tudtam, hogy van összefüggés. Ha most próbaképpen abbahagynám a teát, nem csökkenne le a tejem? Így is kell tápszert is adnom pótlásnak, nem akarom, hogy még kevesebb tej legyen!
2010. jan. 27. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A teát váltsd ki homeopátiás tejserkentővel!Attól nem fog fájni a hasa, és a tejed is annyi marad!
2010. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én abbahagytam a teát,mert nekem is ezt mondták.a baba ugyanúgy ordított,nekem meg kevesebb lett a tejem.úgyhogy maradt a tea.de tényleg vannak homeós bogyók,vagy a more milk kapszula,de az nagyon drága.
2010. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam már erre. 1,5 liter vízbe szoktam belerakni 3 filtert, az kb délelőtt elfogy. Pár napja nem volt türelmem meg időm sem megcsinálni, meg már meg is untam egykicsit, és a babó tényleg nem nyomta annyira a pukikat. Hasfájás miatt sem sír már annyit mint előtte. Mostanában naponta egy-egy bögrével ha megiszok egy filterrel. Most megint kezdődik nála is a pukinyomás. Nem tudom, hogy összefügg e, vagy az édesítőnek van ilyen hatása, esetleg a citromnak... Nem vettem észre, hogy kevesebb tejem lenne. Majd meglátjuk. Én még nem próbáltam homeos bogyókat sosem, de lehet, hogy most majd rászánom magam, és elkezdem. Szerintem te is próbáld meg, hogy elhagyod a teát, hátha lesz eredménye.
2010. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Az én babám pont ettől lett hasfájós:-(

Szerintem is inkább homeós bogyókat szedjél.

2010. jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!