Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leszokik erről? Ugye nincs baja?

Leszokik erről? Ugye nincs baja?

Figyelt kérdés

A 20 hónapos lányom úgy alszik el, hogy dobálja a fejét. Már kipárnáztam a kiságyat, mert abba is verte. Ezzel csak az a baj, hogy most azon alszik, pedig még nem kéne neki a párna. Azt olvastam, hogy azért csinálja, mert ringatás hiánya van. De nekem nem engedi, hogy ringassam. Pár hónapja csinálja. Ráadásul háta közepéig érő haja van, és reggelre úgy feltupírozza, hogy szó szerint fél óráig kergetem, hogy ki tudjam fésülni. Le is akarom vágatni, de a férjem nem engedi.

A védőnő szerint ilyenkor nincs is ébren, és keltsem fel. De ez nem igaz, mert pont így altatja magát. Régebben dúdolgatott magának, de arról leszokott, most ez van. Próbáltam zenével is altatni, de az sem segít.


2010. jan. 27. 00:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Baja az nincs. Az egyik unokatesóm 8-10 éves koráig így aludt el. A mi kiságyunkhoz volt ilyen körbe párnázott anyag. Szerintem az megvédi a fejét, végül is ez a lényeg.
2010. jan. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az öcsém kamaszkoráig csinálta. Előbb-utóbb leszokik róla, ne aggódj.
2010. jan. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!