Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy-két hónapja hozzátáplált...

Egy-két hónapja hozzátáplált babátok milyen sűrűn és milyen állagút kakil?

Figyelt kérdés
Mi 1,5 hónapja eszünk, főként gyümölcsöket, már husis kajákat is, de lányom mostanában nehezen, ritkábban, és keveset, keményet kakil. Próbálkoztam szilvával, barackkal, de nem változik semmi, viszont bukik jó sokszor, inni sem nagyon szeret.
2010. jan. 26. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szopik a babád vagy tápszeres? Lehet, hogy azért van szorulása mert nem fogyaszt elég folyadékot.

A kisfiam már több mint 2 hónapja eszik, napi 3x, mellette még szopik 6x és egy kis vizet is elfogad néha. Széklete napi 1-2x néha 3x is van, teljesen normális állagú. Ő már nagyon ritkán bukik, csak ha megnyomja a gyomrát.

2010. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy próbálj vele almalevet itatni, az talán segíteni fog.
2010. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szopik még napi 4X, iszik is néha vizet, és akkor bukik amikor kúszik vagy ülve előredől.
2010. jan. 26. 18:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom mert azt szereti.
2010. jan. 26. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a sütőtök vált be, egy héten kétszer kap és azóta minden nap könnyen kakil akár háromszor is van kakis pelus. A fogós ételeket igyekszem kerülni. Hozzátáplálás előtt 3 naponta be kellett vetnem valami segédeszközt a kaki érdekében.
2010. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!