Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nálunk már minden fillér...

Ha nálunk már minden fillér számít, mit vegyek: Viburcolt 2000-ért vagy Chamomilla vulgarist 600-ért?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem a babámtól sajnálom a pénzt, csak az érdekelne, hogy mi éri meg jobban? Azt sem szeretném, ha nagyon szenvedne a babám az 1. kis fogával.

És sajnos ott tartunk, hogy kétszer is meg kell gondolnunk, hogy mire adunk ki.


2010. jan. 26. 18:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szia, a 18:19-es vagyok. szerintem előre ne vásárolj össze semmit. Nálunk is minden forint számít. Minden babánál máshogy zajlik a fogzás. Én dentinoxot használtam, azt se sokszor. A germicidet eddig 1szer kellett fogzásra adnom a fiamnak, aki most 14 hónapos! Próbáld ki azt ami otthon van! Ha beválik, minek vennél mást? (Az FLP-s aloe nekem gyanús. Valaki egy csomó, különböző témájú kérdésre beírja. Ezek szerint ez az új csodaszer, mert a világon mindenre jó....olyan mintha reklám lenne...)
2010. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!