Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nálunk már minden fillér...

Ha nálunk már minden fillér számít, mit vegyek: Viburcolt 2000-ért vagy Chamomilla vulgarist 600-ért?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem a babámtól sajnálom a pénzt, csak az érdekelne, hogy mi éri meg jobban? Azt sem szeretném, ha nagyon szenvedne a babám az 1. kis fogával.

És sajnos ott tartunk, hogy kétszer is meg kell gondolnunk, hogy mire adunk ki.


2010. jan. 26. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Bár drágább,de a Viburcol jobban megéri.Nálunk a nagyobb fájdalmakra már nem volt elég a Chamomilla,így mindkettőt megvettük.
2010. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia nekünk a Viburcol sz@rt se ért. Fogzásra a dentinox gél vált be, ez helyi érzéstelenítő, hűsítő. Ha már nagyon fájt neki és germicid kúpot adtam.
2010. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dentinox és Germicid-C van itthon. De ezt a kúpot csak akkor lehet használni, ha láza is van, nem?
2010. jan. 26. 18:23
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak akkor; lázra és láz nélküli nyugtalan állapotok esetére is a tájékoztató szerint. Mi eddig 2x adtunk a fogzás miatt (nem volt láza); nagyon hamar megnyugodott utána.
2010. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A Vibrucol nálunk se vált be fogzáskor, én éjjelre Nurofent adtam a fiaimnak.
2010. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Vegyél inkább a sok szar helyett egy normálisat: én csak az FLPs aloe vera activatort használtam, olcsóbb mint ami már megvan együtt, és 1 évig is elég, és millió más dologra is jó, nem beszélve arról, hogy természetes alapanyag és nem lidocain...
2010. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha csak e kettő közül lehet választani akkor a viburcol, de én ajánlom a nurofen kúpot az is van olyan jó és sokkal olcsóbb.
2010. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
én is azt mondom, a sok szar helyett egy normálisat: nurofen.
2010. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a Chamomilla bevált, a Viburcol nem.

Szerintem ne adj neki szintetikus fájdalomcsillapítókat (Nurofen stb...). Azok nem fogzásra vannak kitalálva vagy max. csak 1-2 alkalomra amikor már semmi sem hat. 2 évig fogzanak a gyerekek, addig csak nem kaphat Nurofent?!

Chamomillát vegyél!! A legjobb és a véletlenül a legolcsóbb is.

2010. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek....most legyek okos....
2010. jan. 26. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!