Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik gyerekülést választanátok?

Melyik gyerekülést választanátok?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak 1-2 hónap múlva gyerekülést kell vennünk, mert már nem nagyon fér el a babahordozóban.Szerintetek melyiket válasszuk Römer vagy Besafe (9-18 kg kategóriában)? Hol éri meg megvenni? Azt tudom, hogy a Brendonban a legdrágább...
2010. jan. 26. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is néztem ezt a két gyerekülést. Őszintén szólva nekem mind a kettő tetszett és sztem jó minőségüek is. Azt hiszem árban is hasonlóak voltak. Miután ezek a paraméterek hasonlóak így én a huzat minősége alapján fogok dönteni, hogy melyik legyen. Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy a brendonban a legdrágább. Mi ott vettük a babakocsinkat, előtte jól megnéztem a neten máshol mennyibe kerül és máshol is ugyanannyiba került vagy még többe. Tényleg vannak ott drága dolgok, de nem igaz, hogy minden drága. A lényeg: mind a két gyerekülés jó!
2010. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon jó üléseket választottál, mindkettő tökéletes. vidd el a babád, próbáld be mindkettőbe, és amelyikben úgy látod, hogy jobban érzi magát, azt vedd meg.

na meg nem utolsó szempont, hogy melyik passzol jobban a kocsitokhoz, abba is érdemes bepróbálni.


nekem egyébként britax prince ülésem van, a römer gyártja, itthon nem lehet kapni sajnos. a king plus kistestvére, kicsit fapadosabb, de ugyanolyan biztonságos, és nagyon olcsó volt még szállítással együtt is, 25 ezer forint, itthon ennyiért csak vackokat kapsz ugye. erről tapasztalatom van, ezért mondom azt, hogy a römerben biztos nem csalódsz.


de nagyon sokáig nézegettem a besafe izi üléseket, annyira szépek :))


mindkettő ugyanolyan biztonságos, itt már csak részleteken múlik, hogy melyiket választod.

2010. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Besafe van, imádom én is, mert nagyon könnyű ki-be pakolni a srácot, ő is, mert nagyon kényelmes, jól kilát belőle, és apa is, mert nagyon biztonságos.
2010. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! Ti hol vettétek meg? Hol érdemes nézelődnöm?
2010. jan. 27. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!