Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem aludt ma egész nap...

Miért nem aludt ma egész nap semmit a 6 hetes lányom?

Figyelt kérdés
3-4 alkalommal aludt rövideket (40-50 perc) de azt sem mélyen. Sírni nem sírt többet az átlagosnál, cicizik rendesen (sőőőt, most épp gyakrabban is), fáradt a kis szeme, de inkább nézelődik az ágyában, a kezemben, a mózeskosárban. Eddig is össze-vissza aludt, de 2x egy nap azért volt 3-4 órás alvása is. Meg vagyok fázva és tegnap kamillateát ittam. Az okozhat éberséget?
2010. jan. 26. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A kamillatea nem okozhat éberséget, nincs benne koffein.Azt írod, gyakrabban cicizik.Lehet most van a növekedési ugrása, az hat hetes kor körül van először.Az alvás meg lehet front miatt is, az enyém is ma csak egyszer aludt ötven percet, pedig kétszer szokott 1-1 órát.

4,5 hónapos kisfiú anyukája /Z/

2010. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen a 6 hetes lépcsőről én is tudtam, de olyan hihetetlen, hogy egy ekkora gyerek alvás nélkül kibírja egész nap. A nagyobbik lányom 2 éves múlt és nála nem emlékszem ilyenre.

Köszönöm a választ!

2010. jan. 26. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 8 hetes,tegnap 2x fél órát aludt,estére üvöltött a fáradtságtól.
2010. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
éjjel voltunk vele az ügyeleten, kiderült, hogy elkapta ő is amit én és a nagyobbik lányom, csak neki még nem folyt az orra, de azért nem aludt, mert nem kapott levegőt. Kiporszívóztam neki+sterimar baby+nasivin 0,01%-os orrcsepp, jól kiszellőztettem, lveittem 18 fokra a szoba hőmérsékletét, maxra állítottam a párásítót, tettem bele levendulát és így nyöszörögve, de 1 órakor hajnalban el tudott aludni. Én meg mellette ültem a fotelban és ugrottam minden zajra,mert visszafolyt neki a váladék és fuldokolt...ma már jobban van,reggel kiporszívóztam ismét, auztán kérte a cicit, és elaludt rajtam. Most letettem hasra (először) és úgy alszik egy órája. A doki szerint gyakori orszívással és cicivel 3-4 nap alatt túl lesz rajta.
2010. jan. 27. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!