Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hétvégén megyünk anyukámékhoz...

Hétvégén megyünk anyukámékhoz (2 napra) mit csinálhatnék, hogy ne viselje meg a babámat a környezetváltozás?

Figyelt kérdés
Sajnos ebből az egyik nap temetésre megyünk és nem tud senki vigyázni a picurra...magunkkal visszük oda is...
2010. jan. 26. 13:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és 3 hónapos a leányzó:)
2010. jan. 26. 13:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Aludt már máshol? Mi 6 hetes kora óta járunk vidékre havonta, soha nem viselte meg. Nyilván, ha már nagyobb és most mész először vele, több esély van rá, hogy nem jól viseli, de lehet nem lesz gond. Előre nem tudod. Vigyél kedvenc játékot, hálózsákot, alvómacit, valamit ami otthonra emlékezteti, és tartsd a napirendjét.
2010. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem valószínü.hogy megviseli...
2010. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3 hónapos, nem lesz gond.

mi 2,5 hónaposan nyaralni vittük.

a temetés az már húzósabb, persze őt nem fogja érdekelni, csak mi van, ha pont akkor lesz álmos? én temetésre nem vinném. más, de én esküvői szertartásra se vittem be 4 hónaposan. ha nincs más megoldás, akkor persze el kell vinni, de csak ha tényleg nem tudtok találni valakit arra az egy órára.

2010. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy a nővéremet temetjük és tényleg az egész család,barátok,ismerősök ott lesznek!

Én is attól félek,hogy majd ott fog nyűgösködni!!!

2010. jan. 26. 14:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem, én is elvesztettem a nővérem.

Szerintem senki nem fog megszólni a baba miatt, nem baj, ha nyűgösködik, ő csak egy pici baba.

A környezetváltozás valóban nem fogja megviselni, mi ennyi idősen nyaraltunk vele, végig aludta az utat, éjszaka sem volt gond.

2010. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, utolsó vagyok, annyit tehetsz még, amit az első írt, hogy viszed a kedvenc dolgait, mi pl. vittük az ágyrácsot, meg egy tehenet, ami mindig az ágyán lógott. Így olyan érzése volt, mintha otthon lenne.
2010. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem az ágyrácsot vittük, hanem a rácsvédőt, bocsi!:)
2010. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Részvétem, én a Bátyámat vesztettem el.

Ha nyűgösködik a szertartáson, akkor kiviszed.Ez miatt ne idegeskedj, a családod úgyis tudja, hogy nem tudod kire bízni, ezért viszed.Én vinnék babakocsit, abban lenne, és ha nyűgösködne, csak kitolnám, és sétálnék vele egy kicsit.Nem tudom, van -e már napirendje, ha van, akkor próbáld meg tartani.A legfontosabb ott lesz vele, aki Te vagy, a biztos pont az életében, ez a legfontosabb.

2010. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...közben átestünk mindenen és végigaludta a szertartást!

Jó egészséget Mindenkinek!!!

2010. jan. 30. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!