Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tud már egyedül...

Miért nem tud már egyedül elaludni?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiam minden gond nélkül átszokott ölben altatásról arra, hogy csak beteszem a kiságyba és sírás nélkül elalszik. 2 hétig ez ment, de most pár napja csak sír ha leteszem, a cumit sem fogadja már el, és a rongyija sem kell, amihez mindig hozzábújt. Pár percet bírom sírni hagyni, aztán kiveszem, így rajtam alszik el. De nem akarom, hogy újra visszaszokjon a ringatásra! Nem tudom miért változott meg, mit tegyek?
2010. jan. 26. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ujra csináld azt, amit korábban tettél azért,hogy a kiságyban aludjon el. Valamirért ujra nyugtalan. Ujra próbáld, ha egyszer ment , fog menni ujra!
2010. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Szia! Mi fél évesek vagyunk és fél év alatt nagyon sokszor változtak az alvási szokásai. 1-2 hónapig ringatás, 3-4 hónaposan leraktam mikor kezdett ásítozni és magától elaludt, utána volt 2 hét mikor ordított és feszítette magát amint kezdtem berakni az ágyba, hagytam sírni, néha bementem hozzá, de nem vettem ki az ágyból, mert láttam a szemén, hogy már nagyon álmos. Aztán egyre kevesebb ideig sírt. Mostanra szépen elalszik egyedül, csak nagyon kell figyelni, hogy jókor tegyem be az ágyba. Nálunk a jelek: piros a szeme, dörzsöli, ásít, nyüglődik mindenhol.

Kitartás, ez sajna folyamatosan változik!

2010. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet, hogy nem jókor teszed le aludni.Én is egy hónapja tanultam meg a jó időpontot, mert ha túl későn, akkor átesik a holtponton, ha túl hamar, még nem álmos.Figyeld a jelzéseit.Az enyém ha már álmos, a homlokát és a kis fülét fogja.

4,5 hónapos kisfiú anyukája /Z/

2010. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!